Ochota Blues Festival 2016

Po raz siódmy Urząd Dzielnicy Ochoty m.st. Warszawy, Ośrodek Kultury Ochoty i Fundacja 9 Muz zapraszają na koncerty w ramach VII International Ochota Blues Festival, który odbędzie się w dniach 10 i 12-13 listopada.

International Ochota Blues Festival to pierwszy i jedyny festiwal bluesowy w Warszawie. VII edycja festiwalu odbędzie się od 10 do 13 października 2016 r. Festiwal reprezentuje różne odmiany bluesa wykonywane przez artystów polskich i zagranicznych. Uczestnictwo w imprezie jest niepowtarzalną szansą dla mieszkańców Starej Ochoty, jak i całej Warszawy na zapoznanie się z twórczością najlepszych polskich muzyków bluesowych i czołówki bluesowych muzyków z zagranicy. Festiwal odbędzie się w budynku Ośrodka Kultury Ochoty (sali widowiskowej Ośrodka i Klubokawiarni “Mam Ochotę”. Oprócz Festiwalowych koncertów odbędą się wieczorne Jam Jessions w Klubokawiarni “Mam Ochotę”.

Festiwal oprócz świetnych koncertów oferuje doskonałe wieczorne jam session, które odbędą się w klubokawiarni Mam Ochotę.
W ramach tegorocznej edycji festiwalu wystąpią:
-RockCover Band (PL)
-Eddie Angel (UK)
-Latvian Blues Band (LV)
-Hendrix Project (PL)
-The Harpiano Show (UK/PL)
-The Road Band (LT)

10 listopada (czwartek) – wstęp wolny
12 i 13 listopada (sobota, niedziela) – koncerty biletowane

Bilety: normalne – 30 zł
ulgowe (studenci, seniorzy, z kartą warszawiaka) – 25 zł

Warszawa, Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75

international_ochota_blues_festival_2016

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.