Midnight Hour Trio nagra płytę w Katofonii

W dniach 11-12 grudnia 2013 roku zespół Midnight Hour Trio (BCB 2013) zagra rejestrowane koncerty w katowickim klubie Katofonia (ul.Mariacka 18a). Będzie płyta live !!!
katofonia_fbZespół planuje zaprosić gości i wieczorami będziecie mogli być świadkami tych muzycznych spotkań, oraz dać głosem i oklaskami entuzjastyczny wyraz, który być może usłyszycie na płycie :-).

Midnight Hour Trio:
“Gdyby ktoś chciał z nami spędzić więcej czasu i dopingować podczas próbnych nagrań popołudniami, to też zapraszamy
Jesteście nam baaaaaaardzo potrzebni. I nie ma w tym ani krzty kokieterii. Jak śpiewa pARTyzant – “Bez Was nie byłoby nas”.

Informujemy, że w tym, jakże ważnym dla nas przedsięwzięciu, wesprą nas, jeśli nic nie stanie na przeszkodzie,
wokalnie Natalia Kwiatkowska i Maciek Lipina oraz instrumentalnie Jan Gałach

Są szanse na innych znakomitych gości”.

Wstęp na koncerty bezpłatny.

Midnight Hour Trio:

Andrzej Rojek
Rojek, przez ostatnie 25 lat odwiedzał sceny w różnych zakątkach świata. Grał z wieloma ludźmi bawiąc się przy tym dobrze. Najczęściej dobrze. Można go było usłyszeć z takimi wykonawcami jak : Rafał Rękosiewicz, Magda Piskorczyk, BeerDrinKing, Straight Ahead, Bluesmobile Band, Rob Tognioni, Sir Oliver Mally, Sebi Lee, JJ Band, Easy Rider, Obstawa Prezydenta, Los Potatos, Danny Boy Experience, Jan Gałach Band, Big Fat Mama, Cedric Burnside, Dave Herrero, NieBoNie i wielu innych…
Prywatnie nie lubi jak mu nogi śmierdzą. Za to lubi bimber Benka.
Maciek Kudła
Maciek, to człowiek dynamit. Czujny, wrażliwy, słuchający muzyk. Jego grę cechuje feelling i finezja. Potrafi też nieźle przywalić. Wszechstronny, ze świetnym wyczuciem kontrapunktów, groove’iący i swingujący perkusista. Obecnie można go spotkać w krakowskich klubach i jammującego na festiwalach.
Prywatnie nie lubi się golić i ciągle wierzy w demokrację w zespole.
Benek Bartczak
Benek, najstarszy indianin w zespole. Pomysłodawca całego zamieszania. Ma w swoim dorobku współpracę z wieloma świetnymi muzykami i zespołami, między innymi, z Leszkiem Cichońskim, Mike’m Greene’m, Bobby’m „Mercy’m” Oliver’em, Los Potatos, Danny Boy Experience i wielu innych…
Prywatnie nie pali papierosów (swoich) i nie lubi jak Rojek chrapie.

MHT_live_Katofonia

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.