Midnight Blues ma 10 lat

Centrum Kultury Muza (Lubin, ul. Armii Krajowej 1) 16 marca 2018 r. zaprasza na koncert zespołu Midnight Blues, który będzie obchodził dziesięciolecie istnienia.

“Midnight Blues i Przyjaciele”, Klub Pod Muzami (godz. 20:00), bilety: 30 zł w przedsprzedaży, 40 zł w dniu koncertu, rezerwacja telefoniczna: 76 746 22 66 (od 14:00 do 20:00).

Midnight Blues to formacja bluesowa, założona w Lubinie w grudniu 2007 roku (obecny skład skrystalizował się w 2015 r.). Muzyka zespołu to szeroko rozumiany blues z elementami rocka i fusion. Zespół tworzą doświadczeni muzycy często grający w otwartej formie. A to oznacza, że muzyka jest tworzona tu i teraz. Koncerty Midnight Blues to dawka energii, po której każdy powinien poczuć się lepiej. Członkowie zespołu to konglomerat lubińskich muzyków, mających za sobą spory bagaż doświadczeń estradowych. Większość z nich wróciła do grania po wielu latach nieobecności na scenie. Lata wspólnego grania, często wielu wyrzeczeń oraz ciężkiej pracy zaowocowały wieloma sukcesami. Midnight Blues brał udział w licznych festiwalach i przeglądach bluesowych i rockowych.

Skład zespołu:
-Jarosław Saniewski (wokal)
-Mariusz Wilanowski (harmonijka diatoniczna)
-Jacek Talko (gitara)
-Paweł Wawrzyniak (gitara)
-Krzysztof Borowski (gitara basowa)
-Stanisław Krawczyk (perkusja)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.