Limboski & Sosnowski – trasa koncertowa

Letnia trasa koncertowa Limboski & Sosnowski, nad którą oficjalny patronat objęło Radio Nowy Świat i klip ją promujący “Odmrożeni”. Start już 10 lipca, koncertem otwierającym trasę, który odbędzie się w siedzibie radia Nowy Świat w Warszawie. Koncert będzie transmitowany online. Organizatorem koncertów jest yMusic.

Historia jest taka, że Limboski z Sosnowskim w środku postpandemicznej wielkiej smuty nagrali kawałek, który w magiczny sposób wpisuje się panujące nastroje. Co jeszcze dziwniejsze, biorąc pod uwagę twórczość i styl obydwu panów – w „Odmrożonych” pojawia się nadzieja!
„Nie planowaliśmy takich rzeczy, ale może podświadomie chcieliśmy po prostu dać sobie i ludziom odrobinę radości w tym dziwnym czasie. Nie wiem jak to się wszystko skończy, ale myślę, że zawsze warto zachować nadzieję na pozytywny zwrot wypadków. Myślę też, że w nas samych jako ludziach tkwią zasoby magicznych mocy, które często budzą się w trudnych momentach. „Odmrożeni” są z tego źródła mocy właśnie.”
Michał Limboski
Do piosenki powstał uroczy klip stworzony z nadesłanych przez fanów filmików, na których robią wszystko to, czego nie mogli robić podczas kwarantanny, czyli jeżdżą na rowerze, biegają po lesie, tańczą, pływają i rzucają maseczkami. Klip zmontowała Kaha Hoffman.

KONCERTY:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.