Kulisz Trio w Muzycznej Owczarni

15 czerwca (sobota, godz.20:00) w ramach koncertów Najlepsza muzyka w Muzycznej Owczarni (Szczawnica-Jaworki 18a) wystąpi formacja Kulisz Trio.

Kulisz Trio, zespół stworzony przez Adama Kulisza, który jest obecny na polskiej scenie muzycznej od 25 lat.
Dynamika, profesjonalizm na najwyższym poziomie to najczęściej padające określenia pod adresem tej formacji. Charakterystyczny, głęboki, hookerowski głos lidera grupy Adama Kulisza, notabene czterokrotnego zwycięzcy plebiscytu pisma „Twój Blues” w kategorii „wokalista roku”, połączony z energetyzującą gitarą przewodnią. Autorski program, śpiewany po polsku i po śląsku. Wysoki poziom muzyków sekcji rytmicznej. Wszystko to w połączeniu zapewnia niezapomnianą ucztę muzyczną.

Kulisz Trio:

Adam Kulisz – wokalista, gitarzysta, harmonijkarz, kompozytor, autor tekstów. Jeden z najbardziej twórczych wykonawców z kulisztrio3akręgu polskiego bluesa, pochodzi z Kobióra, mieszka w Tychach.

Mariusz „Max” Maksymowicz – kontrabasista samouk z Goczałkowic. Grał w zespole Big John and The Rocket który w połowie lat osiemdziesiątych z sukcesem występował na festiwalach Rawa Blues oraz Olsztyńskie Noce Bluesowe. Z zawodu plastyk z zamiłowania muzyk.

Adrian Fuchs – współzałożyciel zespołu Cree, w którym grał do 2004 roku., muzyk sesyjny, współpracuje również z zespołami Sami oraz 032.

Bilety w przedsprzedaży 40 zł.

kulisz_Trio_muzyczna_owczarnia_2013-plakat

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.