Kulisz Trio nagrywa w Leśniczówce

26 stycznia 2013 roku (godz.20:00) Kulisz Trio i zaproszeni goście, będą nagrywać nową płytę koncertową w legendarnej chorzowskiej Leśniczówce (Chorzów, ul.Al.Muzyków 1, wstęp 15 zł). Podczas koncertu zostaną zaprezentowane również utwory premierowe. Przybywajcie licznie na to wydarzenie, bo będzie okazja do zarejestrowania własnego głosu na tej płycie !

kulisz_trio_lesniczowka_plytaKulisz Trio, to zespół stworzony przez Adama Kulisza, który jest obecny na polskiej scenie muzycznej od 25 lat. Zespół w ciągu pięciu lat działalności zagrał na wielu festiwalach. Przede wszystkim jednak Kulisz Trio to setki zagranych koncertów klubowych i plenerowych. Muzyka zespołu z płyty Bluesletter gościła na antenie polskiego radia (program III) w audycjach Wojciecha Manna, Jana Chojnackiego, Piotra Barona oraz wielu innych stacjach radiowych, w audycjach autorskich m.in. w kultowych “Okolicach Bluesa” Andrzeja Jerzyka.

Dynamika, profesjonalizm na najwyższym poziomie to najczęściej padające określenia pod adresem tej formacji. Charakterystyczny, głęboki, hookerowski głos lidera grupy Adama Kulisza, notabene czterokrotnego zwycięzcy plebiscytu pisma “Twój Blues” w kategorii “wokalista roku”, połączony z energetyzującą gitarą przewodnią. Autorski program, śpiewany po polsku i po śląsku. Wysoki poziom muzyków sekcji rytmicznej. Wszystko to w połączeniu zapewnia niezapomnianą ucztę muzyczną.

Kulisz Trio:
Adam Kulisz – wokalista, gitarzysta, harmonijkarz, kompozytor, autor tekstów. Jeden z najbardziej twórczych wykonawców z kulisztrio3akręgu polskiego bluesa, pochodzi z Kobióra, mieszka w Tychach.
Mariusz “Max” Maksymowicz – kontrabasista samouk z Goczałkowic. Grał w zespole Big John and The Rocket który w połowie lat osiemdziesiątych z sukcesem występował na festiwalach Rawa Blues oraz Olsztyńskie Noce Bluesowe. Z zawodu plastyk z zamiłowania muzyk.
Adrian Fuchs – współzałożyciel zespołu Cree, w którym grał do 2004 roku., muzyk sesyjny, współpracuje również z zespołami Sami oraz 032.


Kulisz Trio – “Zwykłe Dni” (Imielin 17.11.2012)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.