Justina Lee Brown & Morblus w Szczecinie

7.12.2013 roku (godz.21:00), w szczecińskim (ul. Powstańców Wielkopolskich 20) Free Blues Clubie wystąpi Justina Lee Brown i zespół Morblus.

Wstęp: przedsprzedaż 40 zł, w dniu koncertu 50 zł.

Wyjątkowo energiczna Justina Lee Brown razi obezwładniającą sensualnością głosu. Manipuluje słuchaczem rzucając go skrajnie od lirycznego kołysania soulowego do wybuchowego energetycznego brzmienia rhythm&blues. Jej umiejętności, technika i talent eksponuje w trasie z zespołem Morblus.

Jej umiejętności kompozytorskie i technika wokalna kształtowały się od najmłodszych lat, kiedy Justina podróżowała z chórami gospel. Rdzenna Nigeryjka powielała liczbę fanów zachwycając energią i kreatywnością podczas występów na żywo. Wykorzystała swoją szansę w 2007 roku plasując się w finale Nokia Music Competition w Nigerii. Wraz z nagraniem pierwszego singla Omo2sexy rozpoczęła falę sukcesów. Dziś na co dzień mieszka w Szwajcarii, podbijając sceny klubów i festiwali bluesowych Europy.

Na co dzień związana jest z grupą Morblus. Grupa istnieje od 20 lat pod synonimem intrygujących brzmień blues-, soul-, funk-, blues-rock i rhythm&blues-owych. Morblus występowali na największych scenach światowych wraz z Robenem Fordem czy Johnem Mayallem a tylko w zeszłym roku zagrali na wielkich europejskich festiwalach – Sierre Blues Festival w Szwajcarii, Blues’n Jazz Rallye w Luksemburgu oraz Trasimeno Blues Festival we Włoszech. Zespół koncertuje na oryginalnych organach Hammonda!

Występ Justiny Lee Brown wraz z grupą Morblus, to pełen energii spektakl muzyczny, show, którego nie można przegapić.

Źródło: Free Blues Club

Justina_Lee_Brown_2

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.