JoPil & Kostek Andriejew

27 kwietnia 2013 roku (godz.20:) w poznańskim Museum Cafe (ul. Wodna 27 – wejście od ulicy Klasztornej) wystąpią Joanna Pilarska i Konstantin “Kostek” Andriejew.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia wi Muzeum Cafe.

Spontaniczny koncert akustyczny w jednym z ulubionych miejsc Poznaniaków – Cafe Muzeum już w najbliższą sobotę… Przyjemność mam ogromną zakomunikować, iż pojawię w Museum Cafe w towarzystwie bardzo zdolnego gitarzysty – Kostka Andriejewa, który na co dzień tworzy formację A3 Format razem z Gabrielem Fleszarem. Pogramy po porstu fajne piosenki, napijemy się dobrego wina, jak zwykle zmiażdżymy dowcipem i odkryjemy nowe dźwięki, które prawdopodobnie nigdy się już nie powtórzą – cały urok koncertów Live. Zapraszamy!
JoPil

Konstantin “Kostek” Andriejew urodził sie w Rosji w 1970 roku. W Mińsku, na Białorusi studiował reżyserię imprez artystycznych. Karierę gitarzysty rozpoczął w thrash metalowym zespole “Radiation”.
W Polsce mieszka od 1991 roku. W latach 90. jako realizator dźwięku współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak: JOHN ABERCROMBIE, OREGON, AL FOSTER, STEVE SWALLAW podczas ich występów w Polsce.
Na poczatku XXI wieku jako gitarzysta sesyjny pojawił się w nagraniach wielu polskich wykonawców, są wśród nich: GABRIEL FLESZAR, DANUTA BŁAŻEJCZYK, MARYLA RODOWICZ, BARTEK WRONA, JACEK STACHURSKI, A3 FORMAT, SASHA, ASIA SI, KOKA, ANDRZEJ CIERNIEWSKI…

jopil_andriejew

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.