Jan Gałach z zespołem w Blues Top 2012

Bies Czad Blues chyli czoła i składa gratulacje Jankowi Gałachowi, który w ankiecie Blues Top 2012, kwartalnika Twój Blues, został Instrumentalistą Roku (dodamy, że nie po raz pierwszy) oraz całej jego ekipie, która wspomagała mistrza.


K.Szafraniec_Jan_Galach_Band

Karolina Cygonek została wyróżniona, plasując się na drugim miejscu w kategorii Wokalistka Roku. Młody i utalentowany Borys Sawaszkiewicz znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych, w kategorii Pianista Roku. Natomiast cała formacja Jan Gałach Band,  na pozycji szóstej, a grają razem zaledwie od jesieni 2011 roku. Co się będzie działo dalej…?!
Szczęścia dopełni płyta, na którą czeka wielu fanów zespołu. Na nią jednak będziemy głosować dopiero w ankietach za rok 2013.
K.Szafraniec_Galach_Pegaz
Zespół pod smyczkiem Janka Gałacha:
– Karolina Cygonek (voc)
– Marek „Pegaz” Kobus (g)
– Marek Idzik (bg)
– Borys Sawaszkiewicz (kbrd)
– Jakub Fiszer (dr)
Więcej o zespole można poczytać na ich stronie internetowej – LINK.

K.Szafraniec_Jan_GalachK.Szafraniec_Karolina_CygonekK.Szafraniec_Marek_Pegaz_KobusK.Szafraniec_Marek_IdzikK.Szafraniec_Borys_SawaszkiewiczK.Szafraniec_Kuba_Fiszer

Przypominamy, że można głosować na zespół w konkursie (szczegóły – LINK), którego nagrodą jest występ na festiwalu Crossroad 2013, organizowanym przez Erica Claptona.

Gratulacje składamy również Krzysztofowi Szafrańcowi (który uwieczniał na swoich fotografiach również Bies Czad Blues – dziękujemy), za zajęcie pierwszego miejsca, jako autora najładniejszego zdjęcia w kwartalniku Twój Blues (Beth Hart – okładka TB51).
Również wszystkie zdjęcia zamieszczone w tym wpisie są autorstwa Krzysztofa Szafrańca.


The Jan Gałach Band / Cytrynówka / 28/12/2012
Koncert Świąteczny w chorzowskiej Leśniczówce

Jeden komentarz

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.