Jan Gałach – 20 lat na scenie

Jan Gałach & goście: Koncert jubileuszowy
Katowice Miasto Ogrodów, 24.09.2021 r., godz. 19:30
BILETY

20 lat temu, pewien katowiczanin i skrzypek zarazem, stwierdził, choć nikt dobrze nie wróżył temu pomysłowi, że podejmie się organizacji koncertu na legendarnej scenie chorzowskiej Leśniczówki. Tym 17 letnim skrzypkiem był Jan Gałach, a Koncert Świąteczny stał się zarówno inauguracją corocznych, tradycyjnych spotkań muzycznych w klubie, jak również oficjalnym początkiem kariery Jana Gałacha. Na scenach w całej Polsce świętowany będzie niezwykły jubileusz, jakim jest 20-lecie artystycznej działalności Jana Gałacha.

Jubileuszowy koncert to esencja tych 20 lat grania muzyka, idealna mieszanka jego muzycznej podróży, która była pełna różnorodnych dźwięków i nut. Na jednej scenie spotka się ponownie z tymi, z którymi ma możliwość występować. W ramach 20-lecia pracy artystycznej wystąpią: Martyna Jakubowicz, Maciej Balcar z zespołem, Jan Gałach Band oraz goście.

Koncert “Jan Gałach: 20-lecie na scenie” uzyskał wsparcie Instytucji Kultury Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek, jak również jest imprezą towarzyszącą dla Szlaku Śląskiego Bluesa, który powstał z inicjatywy Wojciecha Mirka.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.