II Koncert Świąteczny – Jan Gałach i Przyjaciele. Gramy dla Eryka

Zapraszamy wszystkich fanów Bluesa,Jazzu i Rocka na II Koncert Świąteczny, czyli Jan Galach Band i Przyjaciele, który odbędzie się 28 grudnia 2014 roku w MDK w Opocznie, o godzinie 19:30. Tym razem koncert będzie zagrany dla Eryka.

Jan_Galach_Band-A.Dzielawski_1

Dla Eryka zagrają:
Prezes Zarządu – Rock`n`roll z Opoczna. Charyzmatyczni muzycy z różnych opoczyńskich bandów.

Jan Gałach Band + Goście – Zespół roku 2013 wg ankiety kwartalnika TWÓJ BLUES.
Jedyny zespół w Polsce grający na stałe z dwiema perkusjami. Muzykę zespołu można określić jako szeroko pojętą, ambitną muzykę rockową z elementami blues-rocka, jazzu fusion. Zespół nie stroni od improwizacji, przez co utwory przedstawiane na koncertach tworzą prawdziwy kolaż dźwiękowy i sprawiają, że każdy występ zespołu jest inny i niepowtarzalny.

Na zaproszenie Janka odpowiedzieli również:
Maciej Balcar i Jerzy Styczyński z zespołu DŻEM.
Marek Kądziela – gitara

Cały dochód z biletów przeznaczony będzie dla Eryka.

eryk_remiszewski

Eryk Remiszewski, mały mieszkaniec Opoczna jest chory na Zespół Dravet.

Zespół Dravet to rzadka, genetycznie uwarunkowana dysfunkcja mózgu (encefalopatia), przyjmująca formę bardzo ciężkiej i słabo reagującej na jakiekolwiek leczenie padaczki.
Zespół chorobowy opisany został po raz pierwszy w 1978 roku przez dr Charlotte Dravet jako SMEI (ang. Severe Myoclonic Epilepsy of Infancy), stąd dawna, alternatywna jego nazwa – ciężka miokloniczna padaczka niemowląt.
Osoby z Zespołem Dravet muszą pozostawać pod szczególną opieką opiekunów ze względu na większą niż zazwyczaj częstość występowania SUDEP (nagłej niewyjaśnionej śmierci w padaczce).
Aktualne możliwości leczenia Zespołu Dravet są bardzo ograniczone. Nowe, wprowadzane na rynek leki, dają nadzieję na lepsze jutro zarówno osób chorych, jak i ich rodzin.

Czas: 28.12.2014, godzina 19:30
Miejsce: Miejski Dom Kultury w Opocznie
Wstęp: 20 PLN

Źródło: Opoczno.info

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.