HRPP Festival 2017

“Blues, folk, rock – festiwal korzeni, prezentujący muzykę z najwyższej półki” – tak Marek Wiernik w swojej wypowiedzi radiowej określił HRPP FESTIVAL.

Festiwal to wynik długoletniej współpracy z muzykami praktycznie z całego świata, podsumowanie tego, co w Hard Rock Pubie Pamela (Toruń, ul. Legionów 36) dzieje się przez cały rok. Zrównoważony, nieszablonowy, przemyślany line-up to reguła towarzysząca festiwalowi od momentu jego powstania. Festiwal z założenia jest miejscem, w którym muzyka żyje. Koncertom towarzyszą więc wydarzenia takie jak: warsztaty muzyczne, spotkania autorskie, pokazy filmów muzycznych, wystawy fotograficzne czy premiery płyt.

Mark “Bestia” Oibrich zaprasza na HRPP Festival 2017:
“Nic nie rozjaśnia mrocznej jesieni tak jak HRPP Festival. Już po raz piąty w Hard Rock Pubie Pamela będzie dobrze i głośno 9 i 10 listopada.
Przede wszystkim wydarzenie jest okazją aby usłyszeć giganta europejskiej gitary i zarazem legendę polskiej muzyki – Apostolisa Anthimosa, który wystąpi z zespołem Skołowani. Wyjaśnię młodszej części fanów muzyki: Apostolis jest członkiem-założycielem legendarnego SBB (Silesian Blues Band), następnie Grupy Niemen, współpracował także z takimi artystami jak John McLaughlin (co się również udało Santanie) i Pat Metheny. Chyba wystarczy…
Gdyby tego było mało, mamy też w festiwalowym składzie czołowego bluesmana z Kansas City – Nicka Schnebelena – laureata nagrody Alberta Kinga.
Nie można również zapomnieć o wspaniałej basistce – Joannie Dudkowskiej!
Jeśli jeszcze za mało – mamy Revolucję, Blind Gorillas Trio z gościnnym udziałem Mai Lewickiej, Kasyno i Opiłki (nowy zespół Marka Kapłona z grupy TSA).
Hard Rock Pub Pamela to miejsce magiczne, które dostarcza wyjątkowych wibracji. Niewiele jest takich miejsc na świecie. Pełna bluesa i hard rocka nirwana gwarantowana.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.