Hot Tamales – koncerty

Najbliższe plany koncertowe zespołu Hot Tamales, który już podczas pierwszego koncertu w styczniu 2015 roku zachwycił publikę i zyskał wiernych fanów. W tak krótkim czasie Hot Tamales stali się jedną z najchętniej słuchanych i najbardziej docenianych formacji młodego brzmienia akustycznego w Polsce.
Błyskawicznie stali się ulubieńcami publiczności takich festiwali jak Rawa Blues, Jesień z Bluesem, Bluesroads, Bies Czad Blues czy Solo Życia. Po półtorarocznej działalności wydali swoją debiutancką, w całości autorską płytę. Zyskała ona na przychylności słuchaczy oraz recenzentów, w tym Piotra Barona, w którego audycji w Programie III Polskiego Radia była prezentowana. W październiku zagrali na Dużej Scenie festiwalu Rawa Blues gdzie dostali się bezpośrednio z rekrutacji spośród ponad 80 artystów z Polski, USA, Niemiec, Szwajcarii, Czech, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Francji a nawet z Turcji.
Odkrycie roku w plebiscycie Blues Top kwartalnika “Twój Blues”. Najlepsza płyta według internautów w ankiecie portalu Bluesonline.pl.
W kwietniu 2017 roku reprezentowali Polskę podczas międzynarodowego konkursu European Blues Challenge w Danii.
Mając za sobą liczne nagrody, zarówno indywidualne jak i zespołowe, prezentują autorskie spojrzenie na blues, jazz czy gospel. Jednocześnie starają się nie wpaść w żadną z tych szuflad, chwytając za serce pięknymi piosenkami i ujmującą liryką, znajdując w swojej muzyce czas na wiele rodzajów emocji.

Eliza, Grzegorz i Łukasz w swoich autorskich utworach oddają mnogość emocji, zabierając w podróż doznań. Miłosz i Adam, odpowiedzialni za sekcję rytmiczną, wykraczają daleko poza tę rolę, nadając aranżacjom soczyste i pełne brzmienie. Ich koncerty zatem to wyborna uczta, w której każdy znajdzie swój ulubiony smak

Skład zespołu:

  • Eliza Sicińska – wokal
  • Grzegorz Kosowski – gitara akustyczna, gitara elektryczna
  • Łukasz Pietrzak – harmonijka ustna, kalimba, wokal
  • Miłosz Skwirut – kontrabas, wokal
  • Adam Partyka – perkusja, wokal

HOT TAMALES zaprasza na najbliższe koncerty:

2.10 Kraków // Strefa Otwarta

3.10 Rzeszów // Niezła Sztuka

4.10 Dołżyca // Koncert w Hipisówce

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.