Gerry Jablonski And The Electric Band – nowa płyta

Trzeci album tytanów blues-rocka z Aberden – Gerry Jablonski And The Electric Band “Twist of Fate”.

Płyta w Polsce dostępna jest za pośrednictwem HPG Promotion GroupLINK (cena 30,00 zł).
Trasa promująca płytę “TWIST OF FATE” – ogólnoświatowa premiera 23.09.2013 – Od 07.11. do 17.11.2013 w Polsce!

Gerry Jablonski And The Electric Band jest uważany za najważniejszy zespół, jaki kiedykolwiek powstał w Aberdeen (Szkocja). Ich dwa pierwsze albumy, wydane nakładem Fat Hippy Records, zostały całkowicie wyprzedane i trafiły do fanów blues-rocka na całym świecie. Obydwa te albumy doczekały się reedycji, aby sprostać oczekiwaniom nabywców.

Już 23 września 2013, odbędzie się ogólnoświatowa premiera trzeciego krążka, również wydanego przez Fat Hippy Records, o tytule “Twist of Fate”. Album rodził się nie bez trudności, przede wszystkim ze względu na chorobę perkusisty Dave’a. Na wydawnictwo oczekuje rzesza fanów zespołu w całej Europie, a także za Atlantykiem, gdzie formacja zdobywa coraz większą popularność. Trasę koncertową, promującą “Twist of fate” w Polsce, zespół odbędzie pomiędzy 07 a 17 listopada, odwiedzając największe miasta w Polsce. Już wkrótce pojawią się szczegółowe informacje o tych koncertach.

gerry_jablonski_band_twist_of_fate_cd

Podczas poprzedniej trasy zdecydowana większość koncertów odbyła się przy wypełnionych salach, a reakcje publiczności były nadzwyczaj spontaniczne. Podczas dziesięciodniowej trasy zespół sprzedał kilkaset płyt, udzielił kilkudziesięciu ważnych wywiadów, wystąpił “na żywo” podczas audycji radiowych i telewizyjnych. W składzie zespołu znajdziemy wybitnych muzyków, zarówno pochodzących z Polski, jak i mających w Polsce swoje korzenie. Uatrakcyjnia to zdecydowanie koncerty zespołu, tym bardziej, że muzycy ci stanowią ścisłe TOP5 brytyjskiej sceny bluesowej.

Źródło: HPG Promotion Group

gerry_jablonski_band_new_album

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.