Fire Blues Festival

Na polskiej mapie bluesowej pojawia się nowa impreza pod nazwą Fire Blues Festival. Odbędzie się 2 sierpnia w Kostrzynie Wielkopolskim.

Organizatorzy zapraszają:
“Po raz pierwszy porywamy się na organizację festiwalu bluesowego, na razie w małym zakresie, ale z wielkim sercem.
FIRE BLUES FESTIVAL odbędzie się w Kostrzynie Wielkopolskim dnia 2 sierpnia 2014 r., na placu przy ul. Estkowskiego. Mamy nadzieje że program nie spowoduje lawiny gromów ze strony zagorzałych bluesowców, a wręcz odwrotnie – ich opinie będą dla nas motorem napędowym do dalszych działań.
Festiwal organizuje grupa zapaleńców zwana GRUPA ROZPOZNAWALNI, która już od 8 lat organizuje święto rocka w Kostrzynie oraz ma za sobą kilka wielkich udanych imprez plenerowych oraz pomniejszych wydarzeń. Teraz postanowiliśmy spróbować sił w pokazaniu szerszej publiczności muzyki, która rozpiera serca i umysły, a przede wszystkim spaja nawet obcych ludzi w przyjaźni – taki właśnie w naszym odczuciu jest blues. Ale dość wynurzeń, teraz program.
Zaczynamy już od godziny 14:00 koncertem zwycięzcy przeglądu na festiwalu partnerskim Bluesroads w Krakowie formacji FORSAL, następnie również zwycięzca, tym razem następnego festiwalu partnerskiego, czyli Meskaliny – Day After Day. O godz 16.15 zaprezentuje się na scenie grupa HIGHWAY a po nich JAW RAW. No i o godz 18.15 na scenie pojawią się koledzy z DR.BLUES & SOUL REVISION a po nich ci na których występ wszyscy oczekujemy czyli szkocka formacja GERRY JABLONSKI ELECTRIC BAND. Mamy nadzieję że pierwszy festiwal sprawdzi się i zaowocuje następnymi edycjami bo mamy apetyt na posłuchanie dobrego starego bluesa.”

Wykonawcy:
Forsal
Highway
Day After Day
Jaw Raw
Dr Blues & Soul Re Vision Band
Gerry Jablonski and The Electric Band

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.