Eric Clapton w Atlas Arenie

7 czerwca 2013 w łódzkiej Atlas Arenie (ul.al. Bandurskiego 7) wystąpi Eric Clapton. Do kupienia pozostały tylko bilety na trybunę boczną po 235 zł (LINK).

Świętując pięćdziesięciolecie pracy muzyka, Eric Clapton ogłosił – w ślad za niedawnym ogłoszeniem dat w Wielkiej Brytanii – koncerty w Europie na 2013 rok.

Po podpisaniu kontraktu z The Yardbirds w 1963 roku, Clapton rozpoczął muzyczną karierę, w trakcie której związany był z różnymi zespołami i która zaowocowała wieloma albumami, niezliczonymi wyprzedanymi koncertami na całym świecie, imponującym wachlarzem pochwał, niezachwianym uznaniem krytyków oraz mnóstwem doskonałych i spójnych popisów gitarowych. Ogłoszonymi koncertami Clapton powraca na scenę po spędzeniu 2012 roku w studiu przy pracy nad nowym albumem, który ma zostać wydany na początku 2013 roku.

Clapton zebrał imponujący zespół na zaplanowane na 2013 rok koncerty, w skład którego wejdą występujący z Claptonem od dawna: Doyle Bramhall II (gitara), Steve Jordan (perkusja), Chris Stainton (fortepian i instrumenty klawiszowe) i Willie Weeks (bas), a także nowi członkowie zespołu: Paul Carrack (organy i instrumenty klawiszowe) oraz Greg Leisz (elektryczna gitara hawajska). Wokalnie zespół wspierać będą Michelle John i Sharon White.

eric_clapton_atlas_arena_poster

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.