Chuc Frazier i Marcin Nowak w Okolicach Bluesa

Andrzej Jerzyk zaprasza:
Już dziś (poniedziałek) o 23:00 spotykamy się w “Okolicach Bluesa”. Naszym Gościem specjalnym na żywo w studiu, będzie Amerykański gitarzysta, wokalista, kompozytor, aranżer, Chuc Frazier. Wraz z nim pojawi się wyborny gitarzysta już z naszego podwórka, Marcin Nowak. Czeka nas tylko i wyłącznie muzyka 100% live, ze studia Radia Centrum Kalisz. A wszystkie dźwięki, będą fuzją bluesa, blues-rocka, funky i muzyki duszy.

Posłuchajcie:

 

Chuc Frazier to pochodzący z Houston w Teksasie gitarzysta, wokalista, kompozytor, showman, prezentuje swój własny ekspresyjny styl. Na gitarze zaczął grać w wieku 13 lat (jego dziadek, pracując jako pomocnik na ranczu, znalazł pod snopem siana starą gitarę akustyczną, był to pierwszy instrument Chucka!). W wieku 15 lat grał w Houston, Austin, Dallas i okolicznych miejscowościach. Przełomowym momentem w karierze Chucka była współpraca z zespołem legendarnego gitarzysty Sonny’ego Sharrocka.
Większość muzyki prezentowanej przez Chucka to jego własne kompozycje, będące połączeniem różnych stylów muzycznych. Chuck prezentuje nowy, interesujący i oryginalny styl muzyczny, łącząc elementy bluesa, reggae, techno, hip-hopu i metalu. Chuck jest doskonałym muzykiem, jego koncerty po obu stronach oceanu cechuje niesamowita energia, szczerość i świetny kontakt z publicznością!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.