Blues na dołku w Ciechanowie

Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie (ul.Strażacka 5) zaprasza 23 listopada 2013 r.na XXXII Ciechanowskie Spotkania z Bluesem “Blues na dołku“. Tegoroczna impreza połączona jest z 20. rocznicą działalności artystycznej zespołu DEMOBIL BLUES. Zaproszeni goście to: SZULERZY, JJL TRIO, DARO P.

Demobil Blues powstał w Ciechanowie w 1993 roku z inicjatywy gitarzysty, wokalisty i kompozytora w jednym – Marka Falkiewicza. Rok później Demobil gra pierwszy koncert w rodzinnym mieście na ogólnopolskiej imprezie Blues na Dołku. Od 1994 roku rozpoczął się długi szlak koncertów, festiwali, przeglądów w całym kraju, na których zespól stopniowo zdobywał uznanie na scenie polskiego bluesa.

Szulerzy – zespół założony w 2001r. w Inowrocławiu przez znanych i doświadczonych muzyków, którzy z biegiem czasu odkryli właściwe proporcje receptury zawierającej wszystko to, co kręci najbardziej: energetyczny i taneczny miks rhythm and bluesa i rock and rolla, doprawiony szczyptą swingu i soulu. Ten koktajl muzyczny nazwali blues’n’roll i wykonują go jako jedyni w Polsce. To muzyka pełna pozytywnych wibracji, które nie pozwalają spokojnie usiedzieć w miejscu. Jej uzupełnieniem są polskie teksty śpiewane przez urokliwą wokalistkę oraz oryginalny wizerunek sceniczny.

JJL Trio  – nowy projekt utworzony przez doświadczonych i znanych na polskich scenach jazzowych i bluesowych muzyków.
W swoim repertuarze łączy blues z elementami jazzu, fusion i rocka.

blues_na_dolku_2013_plakat

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.