Arek Zawiliński i King King na inaugurację Ursa Maior Hall

7 i 8 grudnia 2013 – koncerty inaugurujące Ursa Maior Hall (Bieszczady, Uherce Mineralne) z widokiem na Bieszczadzką Wytwórnię Piwa!
7 grudnia 2013 oficjalnie rozpocznie swoją działalność Ursa Maior Hall – trzypoziomowa sala koncertowo-wystawienniczo-konferencyjna w budynku Ursa Maior w Uhercach Mineralnych 122A. Jest to jedyny taki obiekt w Polsce, gdzie przez wielkie przeszklenie można obserwować codzienną pracę browaru. Sala jest wyposażona w najnowszy wielofunkcyjny i wielostrefowy sprzęt audio, w tym głośniki znanej firmy Bose. Pozwala to na organizację koncertów, projekcji filmowych i aranżację wielu stref dźwiękowych dzięki stworzeniu uczucia otulenia dźwiękami.

Ursa_Maior_Hall_koncert

Otwarcie drzwi nastąpi o godzinie 17.00. O 18.00 wystąpi znany i ceniony lokalny bluesman – Arek Zawiliński, a o 19.00 absolutna gwiazda wieczoru szkocki zespół bluesowo-rockowy King King, zdobywca prestiżowego tytułu Best Band na British Blues Awards 2012 i 2013.
Skład zespołu: Wayne Proctor – Drummer of the Year, Lindsay Coulson – Bass Player of the Year Bennett Holland – Keyboard Player of the Year, a przede wszystkim Alan Nimmo – Best Guitar Player i Best Vocalist!

8 grudnia odbędzie się drugi koncert, w tych samych godzinach i w takim samym składzie.

Specjalnie na tą okazję, w Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa, uwarzone zostało piwo, które będzie można spróbować na miejscu!

Liczba gości podczas koncertu ograniczona do 200 osób.

Bilety do nabycia w sklepie Esencja Karpat, w budynku Ursa Maior w Uhercach Mineralnych i na stronie sklep.ursamaior.pl. Dodatkowe informacje: biuro@ursamaior.pl , tel. 134927969, kom. 791146277.

bieszczadzka_wytwornia_piw_kapsel

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.