Bies Czad Blues 2016 – foto 9

Kolejny zespół Bies Czad Bluesa 2016, to formacja Smokestack, czyli fuzja dobrych dźwięków z krainy rocka, bluesa, rythm and bluesa, funki…

A te dobre dźwięki popłynęły od muzyków, którzy zagrali wspólny koncert po raz pierwszy, tak w Bieszczadach, tworząc tym samym nowy skład Smokestack, którego liderem jest Krzysiu Siewruk. Na bieszczadzkiej scenie zespół przedstawił m.in. nowy materiał, który znajdzie się na EP-ce planowanej na drugą połowę 2016 roku.

smokestack_bies_czad_blues_2016_brzeziniakNa profilu FB zespół wrzucił fotkę z adnotacją: “Pamiątkowe po naszym pierwszym, wspólnym występie. Pozdrawiamy drużynę z Bies Czad Blues!”.

My również dziękujemy Wam za wspaniały koncert i udostępnienie nam Waszego świata muzycznego 🙂

Skład zespołu Smokestack:
-Krzysztof Siewruk – gitara, wokal
-Szymon Sobek – gitara
-Bartosz Jurgiel – bas
-Bartosz Jurgiel– bębny

Jeszcze jeden wpis Smokestack na FB: Bies Czad Blues wpisujemy do pamiętnika, jako jeden z najważniejszych na naszej drodze festiwali. Mówiąc wprost, zakochaliśmy się w tym miejscu i ludziach, którzy je tworzą. Dziękujemy za gościnę, aurę i czary mary. Najwięcej zawinili: Ela Łękowska, Pegaz, Jan Gałach & Gałachs, CHANGO, Sold My Soul, Andrzej Jerzyk. Będziemy wracać!

Foto: Grzegorz Galuba

35mmfilm

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.