BiBA – A.Muracki i Stan Surowy

26 kwietnia o g. 19.00 w Klubie Kultury Saska Kępa (Warszawa, ul. Brukselska 23) odbędzie się kolejny koncert z cyklu “BiBA czyli Blues i Ballada na Saskiej Kępie”.

Tradycyjnie będą to dwa występy jednego wieczoru. W części balladowej wystąpi akompaniujący sobie na gitarze bard – ANTONI MURACKI, a zaraz potem nastąpi część bluesowa, a w niej otwocka formacja STAN SUROWY.

STAN SUROWY to zespół powstały w niezwykle prężnym, otwockim środowisku bluesowym. Muzycy pochodzący z rejonu Falenica – Otwock, nie są dla siebie bynajmniej obcymi. Wręcz przeciwnie, znają się od lat. Mieli okazję wielokrotnie ze sobą grać, choć w różnych składach, na przykład na słynnych Otwockich Rzępołach Bluesowych. Kierownikiem programowym tego popularnego cyklu koncertowego jest perkusista zespołu, Tomek Piszczorowicz.
W skład grupy, grającej w stylu białego, brytyjskiego bluesa, wchodzą jeszcze; grający na basie multiinstrumentalista, Kuba Ścichocki, utalentowany, dźwiękami opowiadający gitarzysta, Tomek Grzechnik i wreszcie niezwykle charyzmatyczny wokalista i harmonijkarz, Mariusz “Maniek” Wilk, którego Bies Czad Blues pozdrawia.

Mariusz_Maniek_Wilk_bies_Czad_Blues_2012

BiBA – piątek 26.04 g. 19.00 w Klubie Kultury Saska Kępa, ul. Brukselska 23 w Warszawie.
Bilety w cenie 15 zł można nabyć w klubie przed koncertem.

Żródło: BiBA

BiBA-kwiecień

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.