Bezpłatne warsztaty bluesa – online

Bezpłatne warsztaty online grania bluesa na gitarze odbędą się w najbliższy czwartek o 20:00. Prowadzącym będzie Szymon Zeifert właściciel portalu KwadransDlaGitary.pl oraz autor wielu kursów gitarowych. Absolwent Wydziału Jazzu na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Jeśli chcesz, aby Twoje bluesowe solówki nabrały rasowego charakteru i po prostu przyjemnie się ich słuchało to koniecznie zarezerwuj swoje miejsce.

Kliknij link i zarezerwuj swoje miejsce:
http://www.kwadransdlagitary.pl/sekrety-bluesa-online/

W trakcie tej lekcji online odkryjesz między innymi jak łączyć ze sobą dwie kluczowe dla bluesa skale, a tym samym uzyskać profesjonalnie brzmiące frazy. Pokażę Ci konkretne ćwiczenie, dzięki któremu będzie Ci to płynnie szło.

Poznasz także jeden dźwięk – jeszcze w trakcie trwania lekcji dodasz go do swoich solówek – który jest kwintesencją bluesowego brzmienia.

To tylko fragment tego co poznasz na tych bezpłatnych gitarowych warsztatach.

Nie jest to jednak adresowane do wszystkich. Jeśli jesteś już “starym wyjadaczem” czy zawodowym muzykiem to ta lekcja nie jest dla Ciebie: będziesz już to wszystko znał.

Natomiast jeśli próbujesz już trochę grać bluesa, ale ciągle brakuje w tym “tego czegoś” i po prostu chcesz wejść na wyższy poziom to jest to idealne miejsce dla Ciebie.

W tym przypadku kliknij link i zajmij swoje darmowe miejsce:
http://www.kwadransdlagitary.pl/sekrety-bluesa-online/

Warsztat będzie składał się z 2 części: w pierwszej będę uczył, a w drugiej odpowiadał na pytania który Ty i inni uczestnicy będziecie mogli zadawać poprzez czat.

Do wzięcia w nim udziału nie potrzebujesz niczego poza komputerem lub tabletem z dostępem do internetu.

Tak więc zapisz się teraz i do zobaczenia na żywo za kilka dni:
http://www.kwadransdlagitary.pl/sekrety-bluesa-online/

Źródło: Kwadrans Dla Gitary

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.