Wes Gałczyński & Power Train nagrywają kolejny album

Wojciech Mann w audycji “Manniak po ciemku” o zespole Wes Gałczyński & Power Train:

Wes Gałczyński, gitarzysta, ze swoim zespołem ze Stalowej Woli dali ognia zupełnie nieźle i od pierwszego utworu, którego wysłuchaliśmy, aż do końca temperatura nie opada. Jest cały czas ostro, mocno, tak mi przywodzi to na myśl na przykład Georga Thorogooda chwilami. I ten „slide” i ta energia. Nawet się zastanawiałem, czy nie powinien artysta, wzorem wielu innych, chociaż tknąć troszkę takiego utworu bardziej lirycznego, pokazać, że również jego rockandrollowo-bluesowa dusza ma zakątki romantyczne, no ale widocznie tak się to ułożyło. Słucha się tego dobrze i chyba trzeba głośno. … przyznaję, że słucha się tego dobrze i że to debiut udany.

Mieliśmy okazję gościć na Bies Czad Bluesie 2014 r. zespół Wes Gałczyński & Power Train, który bardzo ciepło został przyjęty przez publiczność.

Zachęcamy gorąco do wsparcia tego projektu.

Wywiad: Wes Gałczyński, amerykański gitarzysta ze Stalowej Woli! – LINK

16.01.2017 roku w „Okolicach Bluesa” (Radio Centrum Kalisz – 106.4) gościem był gitarzysta i wokalista Wes Gałczyński, a cała audycja poświęcona była debiutanckiemu albumowi „Number One” – LINK

Wes Gałczyński & Power Train:

Wydaje się nam, że dojrzeliśmy repertuarowo i mentalnie do nagrania drugiego albumu i promocyjnego video-singla. Pierwszy – “No,1” okazał się na tyle atrakcyjny, że zrobił w okolicy trochę pozytywnego zamieszania. Wtajemniczeni twierdzą, że na drugim będą hity. Liczymy na to, że osoby, które czynnie przyczyniły się zrealizowania “No.1” oraz wszyscy, którzy dopiero niedawno poznali i lubią naszą muzykę, znajdą w sobie pokłady szczodrości i wezmą finansowo udział w naszym kolejnym projekcie, jako że nie są to tanie rzeczy. Jak ostatnim razem, każdy sponsor otrzyma od nas gotowy, podpisany album.

W najmniej optymistycznym wypadku materiał wyląduje w szufladzie, a w najlepszym wydamy płytę, a nasz teledysk wyreżyseruje Roman Polański, zatem przez najbliższe tygodnie ten post będzie się upierdliwie pokazywał, aby dotrzeć do jak największej widowni.

Zachęcamy ludzi dobrej woli do udostępniania tego postu na swoich
profilach, czy na grupach “branżowych” z kilkoma słowami zachęty. Będziemy wdzięczni, gdyby inni artyści, dziennikarze, czy organizatorzy festiwalów, czy imprez muzycznych, którzy znają naszą twórczość, osobiście zechcieliby nagrać krótki film zachęcający swoich znajomych i fanów do sponsorowania naszego projektu.
Dziękujemy!

Wpłat można dokonywać na konto bankowe:
73 1750 0009 0000 0000 3809 4173
z dopiskiem “Drugi album”
lub PayPal: wgalczynski@gmail.com

We seem to have grown mentaly and repertoire-wise to start recording our new album and the promoting video clip. The first album “No.1” did some positive commotion in the neighbourhood. The insiders say there are hits on the way. We hope all sponsors who did take part in our our first money-raising event to make “No.1” and those who have recently become our fans and enjoy our music will find some layers of generosity within themsleves to sponsor our next project. As it was last time, all sponsors will receive fresh, authographed album once it’s been released.

In the least optymistic scenario we’ll put the songs in a drawer while in the best we’ll release the CD and it’ll be Roman Polanski who will be the director of our video clip. For the next few weeks we’ll relentlessly post here in hope to reach everybody. Thank you!

Donations can be made via PayPal: wgalczynski@gmail.com or directly to the following bank account:
IBAN: PL73 1750 0009 0000 0000 3809 4173
SWIFT: RCBWPLPWXXX

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.