Rawa Blues 2014 – rekrutacja zespołów

Ireneusz Dudek wraz z Radą Artystyczną Rawa Blues Festival ogłaszają rozpoczęcie rekrutacji zespołów zainteresowanych występem podczas 34. edycji imprezy, którą zaplanowano na sobotę, 11 października.

Wykonawcy, którzy wystąpią na dużej i małej scenie przed koncertem finałowym zostaną tradycyjnie wyłonieni w drodze konkursu.
Zespoły zainteresowane udziałem w Rawa Blues Festival mogą wysyłać swoje zgłoszenia poprzez serwis RawaBlues.com lub pocztą tradycyjną.

Warunki rekrutacji:
-akceptowalne są jedynie zgłoszenia dokonywane przez osoby uprawnione do reprezentowania zespołu.
-organizator zapewnia muzykom występującym podczas festiwalu noclegi w hotelu i pokrycie kosztów dojazdu (transportem naziemnym) do Katowic.
-w trakcie rekrutacji przesłuchiwane są zazwyczaj trzy (a dokładnie pierwsze trzy, o ile nie wskazane inaczej w aplikacji) utwory z przesłanej płyty.
-rekrutację przeprowadza Rada Artystyczna, w skład której wchodzą zasłużeni dziennikarze muzyczni.
-termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 kwietnia.

Zgłoszenia pocztą tradycyjną:
-płyty CD/DVD demo prosimy przesyłać na adres: Rawa Blues Ireneusz Dudek, skr. poczt. 21, 43-384 Jaworze.
-koniecznie prosimy podać informacje o osobie kontaktowej, nr telefonu i adres email.
-oprócz płyty CD/DVD bardzo wskazane jest przesłanie również informacji o zespole, jego historii, członkach i planach na przyszłość.

Zgłoszenie online:
Tak jak w ubiegłym roku umożliwiamy dokonywanie zgłoszeń zespołów drogą elektroniczną – poprzez nasz serwis RawaBlues.com! Aby zgłosić zespół do udziału w 34. edycji Festiwalu należy wypełnić ten formularz online – LINK.

Źródło: www.rawablues.com

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.