Pulavian Blues Festival 2013

13 kwietnia 2013 roku w Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika” (ul. Wojska Polskiego 4) odbędzie się kolejna edycja Pulavian Blues Festival. W tym roku impreza została wzbogacona o przegląd zespołów bluesowych.

Festiwal rozpocznie się już o godz. 14.00 w klubie muzycznym “Smok”, gdzie wyłonione przez JURY zespoły będą rywalizowały o pierwsze miejsce w konkursie. Nagrodą będzie między innymi występ z gwiazdą tegorocznego Festiwalu, amerykańskim bluesmanem BOO BOO DAVIS’em, którego głos ma moc rozgrzewania nie tylko serc, ale także głośników. Koncert odbędzie się na sali widowiskowej o godzinie 19.00.

BOO BOO DAVIS – Ice storm

Po koncercie zapraszamy wszystkich do Smoka na koncert Magdy Piskorczyk, utalentowanej wokalistki śpiewającej dojrzałym, niskim, “czarnym” głosem, którą czytelnicy kwartalnika “Twój Blues” aż pięciokrotnie wybrali  Wokalistką Roku. I to nie koniec muzycznych wrażeń. Na scenie w Smoku wystąpi także zespół Black Caffee, a potem rozpocznie się jam session z udziałem zespołów biorących udział w przeglądzie.
Zapraszamy na prawdziwą ucztę bluesową z gwiazdą największego formatu.

Magda Piskorczyk – “Cler Achel” feat. Billy Gibson

Bilety do nabycia w kasie POK “Dom Chemika”. Karnet na wszystkie koncerty: 40 zł; koncert Boo Boo Davis: 30 zł (parter), 15 zł (balkon) – przedsprzedaż; 35 zł (parter), 15 zł (balkon) – w dniu koncertu; koncerty w Smoku: 15 zł.

Program 13 Kwiecień 2013:
-godz. 14.00, kawiarnia “Smok” – przegląd zespołów
-godz. 20.00, sala widowiskowa – koncert Boo Boo Davies
-godz. 21.30, kawiarnia “Smok” – koncerty Black Caffe i Magdy Piskorczyk z zespołem, jam session.

Źródło: Dom Chemika

pulavian-blues-fest-2013

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.