Ornery Broad w marcu

Trio Ornery Broad, wielokrotnie widzieliście te piękne kobiety na różnych scenach. To projekt muzyczny realizowany przez trzy utalentowane wokalistki i instrumentalistki.

Ornery Broad, czyli Natalia Kwiatkowska, Eliza Sicińska i Paula Wolski, to kombinacja potrójnej, różnorodnej kobiecej energii z hartowaną przyjaźnią i ze śpiewem. I z winem.

Pochodzą z różnych stron i muzycznych gruntów, ale łączy je sentyment do americany. Tego właśnie można spodziewać się na ich koncertach, a cała reszta jest totalnie niespodziewana. One też nie wiedzą, co się będzie działo.

Ornery Broad zaprasza na koncerty:

29.03 – Bolesławiec, Teatr Stary, ul. Grunwaldzka 5 (godz. 19:00)
30.03 – Dąbrówka (k/Poznania), ul. Komornicka 38c (godz. 19:00)
31.03 – Warszawa, Bez Słowa, ul. Fosa 3

W kwietniu zespół będzie można zobaczyć i posłuchać w Sztygarce (28 kwietnia, Chorzów, godz. 12:00).
Koncert połączony z brunchem o godz. 12:00, to ukłon w stronę tradycji USA, miejsca w którym narodził się blues.
Wydarzenie odbywa się w ramach festiwalu BLUESTRACJE 2019

Natalia kiedyś napisała tak:
-Wydarzy się coś absolutnie pięknego i niesamowitego dla mnie. Trzy kompletnie różne kobiety, różne osobowości, połączą swoje głosy w jedną nierozerwalną całość! Czy może być jeszcze piękniej? Zapraszam z całego serca!

Skład zespołu:
Natalia Kwiatkowska – pochodzi z Bieszczad, a dokładnie z Cisnej. Została uznana za najlepszą wokalistkę bluesową 2015 oraz 2016, wg czytelników kwartalnika „Twój Blues”. Z zespołem Cheap Tobacco, w którym jest wokalistką, zdobyła Grand Prix większości konkursów muzyki bluesowej i około-bluesowej w kraju, m. in na Rawa Blues.

Eliza Sicińska – wokalistka, autorka tekstów i kompozycji, o szerokim wachlarzu muzycznych inspiracji, ze szczególnym zamiłowaniem do muzyki bluesowej i amerykańskiego folku. Jej głęboki głos charakteryzuje się ciepłą, ciemną barwą oraz niskimi tonami. Wyróżniona nagrodami dla najlepszej wokalistki i osobowości scenicznej VI edycji festiwalu „Bluesroads”, Wielki Ogień im. Miry Kubasińskiej 2015 oraz XXV edycji festiwalu „Blues nad Bobrem”. Jest wokalistką zespołu Hot Tamales Trio zdobywającego uznanie w kraju oraz za granicą.

Paula Wolski – jest fińską piosenkarką mieszkającą już od prawie dekady w Polsce. Gra na ukulele i na skrzypcach, śpiewa folk, country i bluegrass, jak również piosenki zainspirowane fińską muzyką ludową. Jej piękny głos koi i leczy. Oprócz repertuaru muzyki popularnej Paula często organizuje i przedstawia fiński epos narodowy „Kalevala”, gdzie opowiada fabułę eposu po polsku, a częściowo śpiewa w oryginale.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.