Michał Bocek w The Jan Gałach Band

W składzie zespołu The Jan Gałach Band zobaczymy za perkusją Michała Bocka, który zastąpi Kubę Fiszera (pozdrawiamy). Fani Kuby niech będą spokojni, bo będzie on współpracował z zespołem i wielokrotnie pojawi się na koncertach.

Michał Bocek – Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie perkusji dra Dariusza Kaliszuka przy Zakładzie Muzyki Jazzowej.

Jako uczeń Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu rozpoczął swoją przygodę z perkusją klasyczną w wieku 11 lat i już w pierwszym roku nauki został laureatem I nagrody podczas Makroregionalnych Przesłuchań Klas perkusji I i II stopnia w Stargardzie Szczecińskim, a rok później otrzymuje wyróżnienie podczas Ogólnopolskich Przesłuchań uczniów szkół Muzycznych I i II stopnia w Olsztynie. Kolejnym sukcesem było wyróżnienie zespołowe na Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Perkusyjnych w Krakowie, już jako uczeń prof. Mariana Rapczewskiego w POSM II st. im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu.

Dwa lata później (2007 r.), już jako uczeń dr Krzysztofa Przybyłowicza, zostaje laureatem I nagrody na Międzynarodowym Konkursie Gry na zestawie Perkusyjnym Drumbattle w Legnicy. Po ukończeniu dyplomem szkoły muzycznej, rozpoczyna studia na Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wocławiu.

Więcej o Michale dowiecie się na stronie The Jan Gałach Band – LINK.
Strona internetowa Michała – LINK

michal_bocek-kontur_studio

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.