Krakowskie Klimaty Muzyczne

Rusza projekt muzyczny pod hasłem Krakowskie Klimaty Muzyczne, którego inicjatorem jest Mediapixel.

Projekt ma na celu promocje młodych artystów działających na krakowskim rynku muzycznym. Tuż po wakacjach ukaże się płyta pt. „Krakowskie Klimaty Bluesowe” na której wybrane zespoły/wokaliści zaprezentują swoje autorskie utwory. Opiekę artystyczną nad tym wydawnictwem sprawować będzie znawca bluesa i redaktor audycji „Songi Bluesy i Ballady” w Radiu Kraków – Antoni Krupa.

Zapraszamy młodych muzyków/zespoły działające na szeroko pojętym krakowskim rynku muzycznym do udziału w projekcie Krakowskie Klimaty Muzyczne! Projekt ma na celu promocje zespołów w rozgłośniach radiowych, wśród publiczności krakowskich klubów oraz osób związanych z branżą muzyczną. Zespoły, które zakwalifikują się do projektu będą mogły zaprezentować swój autorski utwór na płycie pt. „Krakowskie Klimaty Bluesowe”. Chcemy aby była ona bluesową wizytówką dzisiejszego Krakowa. Chętnych do udziału w projekcie zachęcamy do przesyłania demo z propozycją piosenki oraz informacją o sobie na adres biura Mediapixel:
Ul. Lea 114 /p.42, 43
30-133 Kraków
z dopiskiem: Krakowskie Klimaty Bluesowe. Należy podać tytuł i autora muzyki oraz tekstu. Propozycje można wysyłać do dnia 15 lipca 2013. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Źródło: MediapiXel

krakowskie_klimaty_muzyczne_logo

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.