Joe Bonamassa – zostało 38 biletów

Wirtuoz blues-rockowej gitary Joe Bonamassa, po dwuletniej przerwie, wraca do Polski, by zagrać koncert w ramach Fall European Tour 2015.

Joe Bonamassa 6 października zagra jeden koncert w poznańskiej Arenie.

Ceny biletów na gitarowe wydarzenie roku:
Ceny biletów:
płyta I: 310 zł i 395 zł
płyta II: 310 zł i 395 zł
płyta III: 310 zł i 395 zł
Sektory A2 i B2: 195 zł

Sektory A1 i B1: 195 zł, 250 zł i 310 zł (BILETÓW BRAK!)
Sektor C: 310 zł (BILETÓW BRAK!)
Loża: 495 zł ( BILETÓW BRAK!)

Bilety do nabycia na Ticketportal

Patroni medialni: Kwartalnik Twój Blues, Magazyn Gitarzysta, Top Guitar, Wirtualna Polska, Outdoor jest Cool! AMS, Poznan In Your Pocket.

Przyszedł na świat w 8 maja 1977 roku w Utice w stanie Nowy Jork, dokładnie w 66-te urodziny Roberta Johnsona. Dzięki temu, że jego ojciec Len posiadał sklep z instrumentami, Joe zaczął grać na gitarze Chiquita o pomniejszonej skali już w wieku czterech lat. Siedem lat później zaczął pobierać lekcje gry, po raz pierwszy występował na scenie przed B.B. Kingiem w wieku 12 lat, a w dwa lata później został zaproszony do udziału w festiwalu Fendera. Wraz z Berrym Oakley’em Juniorem, synem basisty zespołu The Allman Brothers Band, założył zespół The Bloodline, którego członkami byli też m.in.: syn Milesa Davisa Erin Davis i syn Robby’ego Kriegera z grupy The Doors, Waylon Krieger. Zespół wydał jeden album, na którym gościnnie zagrał Warren Haynes./czytaj dalej/

Bonamassa-2015-A

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.