Joanna Dudkowska – Music and Visual Experience

Joanna Dudkowska – Music and Visual Experience” to wydarzenie festiwalowe, które odbędzie się w Toruniu z okazji 20. urodzin Hard Rock Pubu Pamela.

Łączy dwudniowe koncerty z wydarzeniami okołofestiwalowymi. “Osią” całego projektu jest Joanna Dudkowska – utytułowana basistka i pedagog, która współpracuje z wieloma znanymi muzykami.
W czasie koncertów Asia zagra z czterema zespołami, w których obecnie występuje. Każda z tych grup zaprezentuje inny gatunek muzyczny. Są to: Jaromi zez Ekom (blues), Mr. Pollack (hard rock), Joanna Dudkowska feat. KOVA (fuzja rock,jazz-fusion,classic, funk) oraz Nico’ZZ Band ( blues rock). Wydarzenie będzie transmitowane przez Radio PiK. Odbędzie się w niedzielę 18.02.2018 r. oraz w poniedziałek 19.02.2018 r.

Koncerty rozpoczną się o godzinie 19:00. Wstęp wolny.

Joanna Dudkowska:
Różne oblicza mojej muzycznej podróży, ciekawe zespoły, z którymi współpracuję, oraz pasja, miłość i MUZYKA!!!!!!!! Całość festiwalu, to również prezentacja niezwykłej twórczości Marzanny Szkuty, dla której byłam inspiracją w stworzeniu dzikiej a zarazem bardzo kobiecej biżuterii Rock & Nature. JUŻ NIE MOGE SIĘ DOCZEKAĆ.

Joanna Dudkowska – bio

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.