Freddie Mercury i ja

“Freddie Mercury i ja” to książka o przedwcześnie zmarłym wokaliście Queen, zupełnie wyjątkowa, bo to nieznany obraz artysty, ujawnia najskrytsze tajemnice genialnego wokalisty.

Jest to niezwykła historia miłości i romansu dwóch zupełnie różnych mężczyzn napisana przez Jima Huttona, ostatniego kochanka Freddiego.

Gdy Jim Hutton po raz pierwszy zobaczył Freddiego, nie rozpoznał wielkiej gwiazdy rocka. Także w kolejnych latach nie traktował go jak idola. Zostali przyjaciółmi, nierozłącznymi kompanami i kochankami. Ekscentryczny i kontrowersyjny na scenie, w życiu prywatnym Freddie Mercury był wrażliwym i serdecznym mężczyzną. Uwielbiał wystawne imprezy, ale też pragnął bliskości i uczucia.
freddie_mercury_i_-ja_3Hutton pisze szczerze, ale z klasą. Jego historia jest jak przepustka do nieznanego świata muzycznej legendy, daleka od sensacji rodem z brukowej prasy. Jest opowieścią pełną osobistych wspomnień oraz intymnych szczegółów. Hołdem dla Freddiego – człowieka, którego świat nigdy naprawdę nie poznał.


Freddie Mercury był szczerym człowiekiem i zasługuje na szczerą opowieść – Jim Hutton.


Recenzje:

“…książka Huttona jest pięknym świadectwem miłości i ogromnego oddania, które zdaje się nie mieć granic. Ukazuje ten rodzaj chwil w życiu człowieka, które przemykają mu przed oczami w dniu jego śmierci – to kwintesencja największego szczęścia i czarnej rozpaczy. Przepłakałam nad nią pół nocy i jestem przekonana, że poruszy także wielu z Was.”
Całą recenzję przeczytasz na: okiemwielkiejsiostry.blogspot.com

“Wydaje mi się, że właśnie ten styl, taki prosty, czasami wręcz toporny jest najlepszym przykładem szczerości autora, szczerości tekstu, szczerości wyznań, szczerości miłości, o której pisze. A to już wystarczający powód, by sięgnąć po ten tytuł.”
Całą recenzję przeczytasz na: agencjametalmundus.com

“Dla mnie jest to kolejna pozycja, która pozwala poznać ponadczasowego artystę od innej strony. Dla prawdziwych fanów rzecz niezaprzeczalnie obowiązkowa.”
Całą recenzję przeczytasz na: niebieskaobwoluta.blogspot.com

Freddie Mercury i ja to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów artysty i zespołu Queen. Każdy zainteresowany znajdzie tutaj nieznany obraz Freddiego, który był dostępny jedynie dla jego najbliższych.”
Całą recenzję przeczytasz na: zatracona-w-ksiazkach.blogspot.com

“Nie zwracając uwagi na otoczkę obyczajową, fani mają jedyną możliwość przeniknąć do świata swojego idola.”
Cała recenzję przeczytasz na: poranny.pl

KUP:freddie_mercury_i_-ja_2
Inbook – 28,30 zł
Wydawnictwo Dolnośląskie – 29,52 zł
Empik – 31,92 zł

Freddie Mercury i ja
Autor: Jim Hutton, Tim Wapshott
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Format: 225x145mm
Liczba stron: 304
Okładka: Oprawa miękka – broszurowa
Premiera: 14.09.2016
ISBN: 978-83-271-5572-6

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.