Bies Czad Blues w Centrali

Biesy i Czady w Centrali
Bies Czad Blues  w sercu Bieszczad i klub muzyczny Centrala w sercu (centrum) Polski. Czy te dwa zjawiska mogą mieć wspólny mianownik ? Otóż, tak !
Oba są tworzone przez ludzi z pasją i zaangażowaniem, fascynatów dla muzyki, w szczególności bluesowej. W obu tych miejscach występowały nietuzinkowe gwiazdy: Jan Gałach Band, Big Fat Mama, czy Magda Piskorczyk.
Jan Gałach Band
Zespół, niezwykły, którego skład jest chyba najbardziej “odjechany” w znaczeniu odległościowym. Grają w nim muzycy ze Szczecina, Warszawy, Katowic i oczywiście z Bieszczad. Rock, blues, jazz… to muzyka, którą zespół grywa najchętniej. A to, jak ją grają, pozwala słuchaczowi odbierać ją całym sobą i czuć przy tym niezwykłą radość. Głos Karoliny Cygonek sprawia, że energia płynąca ze sceny na długo zapada w pamięć.
Jan Gałach – lider, sympatyczny człowiek, jest niezmiernie wszechstronnym artystą. Skrzypek, cajonista, gitarzysta, klawiszowiec, wokalista, kompozytor i autor piosenek, swoim charakterystycznym stylem gry wzbudza podziw i zachwyt publiczności za każdym razem.
Magda Piskorczyk
Niesamowity człowiek…, niezwykle energetyczna…, charyzmatyczna…, teatralna…, opowieściowa…, postać, mająca fantastyczny kontakt z publicznością.
Klimat jaki tworzy, jej autentyczność i pasja… Spokojne kawałki powodują, że się odpływa…, żywiołowe przyspieszają tętno… Oby więcej takich wrażeń…
Big Fat Mama
Grają bardzo energetyczne koncerty, które porywają publiczność. Przywołują dobre stare brzmienia za pomocą nowoczesnych zabawek, rozśmieszając przy pomocy swoich tekstów i szokując nieziemskim wyglądem.
Całą swoją radość życia, wyrażają poprzez rytmiczne piosenki z pogranicza country, gangsta rapu oraz chrześcijańskiego rocka, doprawionych szczyptą klasycznych melodii. Na każdym ich koncercie tłumy szaleją i nie pozwalają im zejść ze sceny, wymuszając niezliczone bisy. Uczestnictwo w takim koncercie sprawia, że nic już potem nie wygląda jak wcześniej…:-)
Oprócz wyżej wymienionych zespołów i artystów zduńskowolska i bieszczadzka scena gościła Maxa Ziobro, Mariusza Korczyńskiego, Filipa Jurczyszyna i Pawła Szymańskiego.
W tym roku natomiast, Centrala wysyła swą najsilniejszą reprezentację – zespół, który powstał z inicjatywy muzyków regularnie tam jamujących – Jamming Cherry.

Pozdrawiam gorąco
Kasia

My ze swej strony dodamy, że klub muzyczny Centrala, choć działa od niedawna, już wpisał się w muzyczną mapę Polski i wygląda na to, że w niedługim czasie stanie się jednym z najpopularniejszych klubów w centralnej Polsce.
Jesteście w okolicach Zduńskiej Woli, zajrzyjcie do klubu, tam zawsze dzieje się coś muzycznie pozytywnego. Przemili gospodarze zaopiekują się Wami.

Namiary na klub:
Klub Muzyczny Centrala
ul. Zielona 2
98-220 Zduńska Wola
www.centrala.co

Jeden komentarz

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.