XIV Koncert Świąteczny – Jan Gałach i Przyjaciele

Rock’n’Roll Cafe Leśniczówka (Chorzów, Aleja Muzyków 1) serdecznie zaprasza 27 grudnia 2015 roku wszystkich fanów bluesa i rocka na XIV Koncert Świąteczny czyli Jan Gałach i Przyjaciele.

W tym roku odbędzie się Ogólnopolski Zlot Fanów The Allman Brothers Band!
Impreza rozpocznie się o godzinie 20.00 i potrwa do rana !!! Cena biletu: 25 zł.

Wystąpią:

Adam Palma (godz. 20:00)
Zdobywca tytułu „Najlepszy Polski Gitarzysta Akustyczny” według Guitar Awards w Warszawie w 2014 r. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Współpracował z większością rodzimych wykonawców muzyki rozrywkowej (Ewa Bem, Edyta Górniak, Ewelina Flinta, Kuba Badach i inni), a po przeprowadzce do Manchesteru w Wielkiej Brytaniii, z czołowymi muzykami na świecie takimi jak: Tommy Emmanuel, Jack Pearson (The Allman Brothers), Robbie McIntosh (John Mayer, Paul McCartney). Otwierał koncerty dla takich gitarzystów jak Albert Lee czy Bill Wyman (The Rolling Stones) oraz rodzimych zespołów, takich jak Perfect, Dżem czy Budka Suflera.
Adam był kilkakrotnie zapraszany przez Tommiego Emmanuela obecnie najwybitniejszego gitarzysty akustycznego na świecie do wspólnych koncertów w USA, Wielkiej Brytanii i Polsce.
Adam jest wykładowcą gitary na University of Salford w Manchesterze i Universytecie Manchesterskim w Crewe. Niedawno w Niemczech ukazało się DVD instruktażowe Adama “Acoustic Blues Adventures with Adam Palma”.

Jan Gałach i Przyjaciele grają The Allman Brothers Band w składzie:
Jan Gałach – skrzypce, gitara
Mariusz Korczyński – wokal, gitara
-Marek Gorlitz – gitara
Jacek Zając – organy Hammonda, piano
Filip Jurczyszyn – bas
Krzysztof Kot – perkusja
Max Ziobro – perkusja

OSŁY wracają !!!!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.