Wspieraj nagranie nowej płyty Kraków Street Band

Bies Czad Blues jest za, trzymamy kciuki i propagujemy projekt zespołu Kraków Street Band.

Kraków Street Band:
Drodzy fani!!! Nadejszła wiekopomna chwila. Praca nad naszą nową, w pełni autorską płytą, wkrótce wejdzie w ostatni, najważniejszy etap. Dziś ruszamy z akcją crowdfundingową, dzięki której zapraszamy Was do jej współtworzenia. Z Waszą pomocą już za kilka miesięcy będziemy mieli piękny album! Pomożecie ???

O projekcie
Cześć! Nazywamy się Kraków Street Band i jesteśmy dziewięcioosobowym zespołem wykonującym muzykę z pogranicza bluesa, country, bluegrassu i szeroko pojętej muzyki popularnej. Naszą wspólną przygodę w 2013 roku od grania na krakowskich ulicach, a już na początku 2014 roku zorganizowaliśmy na PolakPotrafi.pl udaną i bardzo dobrze przyjętą kampanię crowdfundingową, która pozwoliła nam nagrać pierwszą płytę (zawierającą głównie utwory innych wykonawców w naszych aranżacjach) i rozpocząć szerszą działalność.

Od tego czasu zespół ciągle rośnie w siłę, zdobywa nowe doświadczenia i osiąga kolejne sukcesy – byliśmy w finale Must Be The Music, wydaliśmy także drugą płytę – specjalny projekt dla Radia Kraków (“Dedicated to Jerzy Wójcik”), zagraliśmy na dziesiątkach festiwali w kraju i za granicą (m.in. Włochy, Węgry, Niemcy, Austria, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Dania). W corocznej ankiecie czasopisma „Twój Blues” Kraków Street Band uzyskał kolejno tytuły „Odkrycie Roku 2014” i „Zespół Roku 2015”. Wygraliśmy także konkurs podczas “Suwałki Blues Festival”, dzięki któremu już w marcu tego roku będziemy reprezentantami Polski na European Blues Challenge 2018 w Norwegii – największej bluesowej imprezie Europy.

Więcej:
POLAK POTRAFI – Nagranie nowej płyty Kraków Street Band

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.