The Missing Part w maju

Duet akustyczny The Missing Part w osobach Natalii Kwiatkowskiej i Roberta Kapkowskiego, zaprasza na koncerty.

Terminy najbliższych:

17.05 – Warszawa, Bez Słowa, ul. Fosa 3, godz. 20:00

18.05 – Radom, Amfiteatr, ul. Parkowa 1, godz. 19:00

19.05 – Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury, ul. Okrzei 10, godz. 18:00

The Missing Part tworzą Natalia Kwiatkowska (najlepsza bluesowa wokalistka w kraju 2015 i 2016 wg czytelników magazynu Twój Blues) oraz Robert Kapkowski (również w zespole Kraków Street Band, finalista X Must Be the Music). Oboje są członkami zespołu Cheap Tobacco, który ma na koncie wiele sukcesów, m.in. zwycięstwo na Rawa Blues 2013 czy pierwsze miejsce w kategorii odkrycie roku według ankiety kwartalnika Twój Blues, oraz koncerty na większości najważniejszych bluesowych festiwali w Polsce oraz zagranicą a ich muzykę można usłyszeć w radiowej trójce (3 Program Polskiego Radia).

Koncerty duetu to unikatowe wydarzenie, które za każdym razem potrafi przenieść słuchacza w inny świat. Stworzony ku zaspokojeniu tęsknoty za lirycznym, nostalgicznym i bardzo emocjonalnym brzmieniem. W słowach piosenek i w ich melodiach każdy może odnaleźć swoje skrywane uczucia i sentymenty. Tworzą niezwykłą fuzję gatunkową mieszając ze sobą bluesa, soul, funky, wplatając pomiędzy nie elementy jazzowe i poetyckie. Adaptując dawne przeboje Henryka Warsa, np. “Zimny Drań” czy “Miłość Ci Wszystko Wybaczy” zaskakują, rozbawiają i wzruszają. Duet wydał debiutancki album w maju 2017 i od razu można ich było usłyszeć w Programie Trzecim Polskiego Radia

Duet w swoim programie posiada zarówno kompozycje autorskie jak i własne aranżacje muzyków i zespołów takich jak: Eva Cassidy, Etta James, Eric Clapton, Bill Withers, Jimi Hendrix, Bonnie Raitt, Amy Winehouse.

The Missing Part:
Natalia Kwiatkowska- wokal
Robert Kapkowski- gitara akustyczna

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *