Sylwester w Centrali

Sylwester 2012 w Klubie Muzycznym Centrala w Zduńskiej Woli (ul.Zielona 2).

TYLKO W TYM ROKU !!! WYJĄTKOWO !!! Z DANNY BOY EXPERIENCE !!!
NAJWIĘCEJ MUZYKI W MIEŚCIE!!! TYLKO U NAS!!! 31 GRUDNIA!!!

ZAPEWNIAMY:
CIEPŁE POSIŁKI – BARSZCZ CZERWONY Z PASZTECIKIEM I BIGOS domowej roboty! TALERZ WĘDLIN I SERÓW (na stolik)! SZAMPANA O PÓŁNOCY!
KONCERT I ZABAWĘ DO RANA.. (lub utraty sił 😉 )!
CENA: 85 zł/os

REZERWACJE MIEJSC: kontakt@centrala.co – WSZELKIE PYTANIA, ITP POD NUMEREM: 794 150 891

STRÓJ : UBIERZ SIĘ TAK BY CZUĆ SIĘ TEJ NOCY DOBRZE, MAMY SIĘ BAWIĆ I RADOWAĆ, LUBISZ STRÓJ GALOWY – ZAŁÓŻ, CHCESZ NA LUZIE – TWÓJ WYBÓR, NIE NARZUCAMY ŻADNYCH RAM KREACJI !

DODATKOWO: masz po świętach sałatki i inne smakołyki, a chcesz je przynieść z sobą – nie ma sprawy, można zabierać do jedzenia wszystko na co się ma ochotę!

Uprzejmie prosimy o nie wnoszenie własnych napojów, zarówno alkoholowych, jak i bezalkoholowych. W przypadku wniesienia do klubu alkoholu lub napoju nie zakupionego w klubie Centrala, organizator zastrzega sobie prawo do doliczenia klubowej wartości wniesionego towaru do rachunku konsumującego.

O zespole DANNY BOY EXPERIENCE:
Są trójką kumpli i grają to co im serce podpowiada. Jest to z reguły blues, rock czasem jazz, a czasem coś co zupełnie nie wiadomo jak nazwać. Muzykują razem od paru lat w kapeli Los Potatos. W Danny Boy Experience grają w trio chociaż często ich skład się powiększa zapraszają bowiem przyjaciół do współtworzenia muzyki i grania koncertów. Od czasu do czasu muzykują wspólnie z Baranem (Oddział Zamknięty, Los Potatos) na hammondzie, Chypisem (Normalsi) na gitarze i Rojkiem na saksofonie.

W ich brzmieniach można rozpoznać pokrewieństwo z muzyką Hendrixa, Presleya, czy B.B. Kinga, ale wspominają także dobrego, starego, polskiego bluesa. Współpracowali między innymi z Muńkiem Staszczykiem, Leszkiem Cichońskim, Davidem Pricem. Skład: Daniel Frontczak (wokal, gitara), Szymek Banasik (bębny, chórki), Benek Bartczak (bas, kontrabas).

KLUB MUZYCZNY CENTRALA – ZAPRASZAMY !!! NAJLEPSZY SYLWESTER !!!

BĘDZIE NAJWIĘCEJ MUZYKI W MIEŚCIE !! I BĘDZIEMY TAM WSZYSCY RAZEM !!!

Źródło: Centrala

Danny Boy Experience – All Shook Up (Elvis)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.