Sosnowski – The Hand Luggage Studio (Reedycja)

“The Hand Luggage Studio – reedycja” to odświeżona wersja płyty z 2018 roku zarejestrowanej w całości na sprzęcie, który mieści się w jednej torbie podróżnej. To mieszanina wpadającego w ucho energetycznego blues rocka, bluesa, bluegrassu i roots rocka z elementami country. Reedycja zawiera bonus w postaci singla „Deszcz”. Płyta została wydana nakładem Mystic Production w ramach projektu „Trójka Debiutuje”.

Sosnowski, fenomenalny one man band, songwriter i doświadczony gitarzysta, znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego wokalu. Jego koncerty to rodzaj live act-u, w którym opowiada o swoich piosenkach, śpiewając i grając nie tylko na gitarze lub banjo, ale akompaniując sobie też jedną nogą na bębnie basowym (stopie), a drugą na tamburynie.

Nagrodzony m.in. Offensywną “Szczotą” radiowej Trójki za pozamiatanie muzycznej sceny w 2018 roku, w tym sezonie obecny m.in. na takich wydarzeniach jak Męskie Granie, Enea Spring Break, ZEW się budzi Festiwal, Suwałki Blues Festival czy Blues Maraton. Zwycięzca tegorocznej edycji Polish Blues Challange i reprezentant Polski na finale European Blues Challange 2020 w Holandii.

Wykonawca: SOSNOWSKI
Wydawca: MYSTIC
Rok wydania: 2019
Nośnik: CD

KUP: Mystic Production /36 zł/ ; Empik /35 zł/

Utwory:

 1. Stealing, Robbing, Naked Swimming
 2. Głową w dół
 3. Prosta piosenka o przemijaniu
 4. Moonshine
 5. Where Do We Go
 6. Na złom
 7. What?
 8. Give Me My Money Back
 9. Graveyard
 10. Gniew
 11. Run On
 12. I Ain’t Going Home
 13. Deszcz

Źródło: Mystic Production

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.