Skoda Auto Muzyka – Arek Zawiliński i Na Drodze

Na stronie ŠKODA Auto Muzyka trwa konkurs na samochodowe przeboje. Wśród wykonawców jest Arek Zawiliński & Na Drodze. Zapraszamy (nie macie innego wyjścia) na oddawanie głosów na Arka.
Spośród wszystkich utworów nadesłanych do konkursu będzie można wybrać te, które najbardziej Wam się spodobają, pobierać je i układać z nich własne playlisty do słuchania podczas jazdy. Od teraz każda chwila spędzona za kółkiem będzie fascynującym teledyskiem, ze zmieniającym się obrazem za szybą i strumieniem nowych dźwięków.

Pamiętajcie, że Wy jesteście jurorami w konkursie. Zdecydujecie, kto przejdzie do II etapu i to Wasz głos wskaże artystę, dla którego zostanie zrealizowany profesjonalny teledysk.

Arek Zawiliński & Na Drodze – (zespół-projekt) założony w 2002 roku z potrzeby serca do grania muzyki akustycznej, tworzonej na fundamencie bluesa, folku i ballady. Jest w tej surowej muzyce coś z klimatu nagrań Woody’ego Guthriego, wczesnego Boba Dylana, śmiało zahacza o bluesa z Delty, a jednocześnie brzmi ona bardzo swojsko po przez z życia wzięte opowieści, śpiewane w rodzimym języku.

Źródło: SKODA Auto Muzyka

GŁOSUJEMY: LINK

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.