Puste Biuro powraca

Pierwszy po reaktywacji koncert zespołu Puste Biuro! Nowe piosenki, świeża energia!

Miejsce koncertu: Etno Chata Topolej, Goleszów Równia k/Ustronia, ul. Wiejska 22A, godz.20:30, wstęp 10 zł.

Puste_Biuro_Goleszow_plakatSkład zespołu Puste Biuro:
Karolina Kidoń – wokal
Justyna Cieślik – chórek
Natalia Sołtysek – chórek
Monika Czaja – chórek
Karol Pyka – instrumenty klawiszowe
Łukasz Wicher – gitara elektryczna
Mateusz Borys Jachym – gitara basowa
Eryk Urbaniec – perkusja

Muzyka zespołu utrzymana jest w “temperaturze bluesowej”, charakteryzuje ją masa energii i dobrej zabawy. Zespół jest laureatem takich festiwali jak Rawa Blues Festival w 2007 i 2008 roku, Blues Woman’s Festival, Przystanku Woodstock 2008, Olsztyńskich Nocy Bluesowych i wielu innych prestiżowych festiwali, okrzyknięty został nadzieją polskiego bluesa. Ciekawy jest skład grupy bowiem poza znakomitą wokalistką, Karoliną Kidoń możecie państwo usłyszeć żeński chórek w osobach Justyny Cieślik-Szendzielorz, Moniki Czaji i Bogusi Kowalczyk.

Karolina Kidoń – wokalistka bluesowo-soulowo-jazzowa. Frontmenka zespołu Puste Biuro, z którym wystąpiła między innymi na Rawa Blues Festival (dwukrotnie – mała scena w 2007 i duża w 2008 roku), Przystanku Woodstock 2008 i Olsztyńskich Nocach Bluesowych.
Karolina w wieku 17 lat została finalistka telewizyjnego programu “Droga Do Gwiazd”. Jest laureatką wielu ogólnopolskich konkursów, miedzy innymi Krokus Jazz Festival. Uznana przez portal Blues.com za jedną z dziesięciu, a przez magazyn Twój Blues – za jedną z czterech najlepszych polskich wokalistek. Występowała u boku Małgorzaty Ostrowskiej, Karen Edwards, Zbigniewa Wodeckiego i wielu innych. Solistka drużyny Haliny Mlynkovej w programie TVP2 – Bitwa Na Głosy.
Obecnie Karolina pracuje nad drugim maxisinglem zespołu Puste Biuro, efekty już wkrótce.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.