Poszukiwani dobrzy ludzie chorzy na BLUESA i BIESZCZADY!

UWAGA!  UWAGA!  UWAGA!
POSZUKIWANI DOBRZY LUDZIE CHORZY NA BLUESA I BIESZCZADY!

Bies Czad Bluesa trzeba znowu zagrać! Ruszają przygotowania do kolejnej edycji !!!

Dzięki Waszej dotychczasowej obecności i wsparciu blues stał się nierozerwalną częścią bieszczadzkiego krajobrazu, chociaż region ten oddalony jest od dużych ośrodków miejskich i ważnych wydarzeń artystycznych.

Duże zainteresowanie imprezą cieszy nas niezmiernie, utwierdzając w przekonaniu o potrzebie jej organizacji. Jednak z drugiej strony pociąga to za sobą konieczność sprostania nowym wyzwaniom i kosztom. To całkiem społeczna inicjatywa oparta na wsparciu finansowym sponsorów, darczyńców, szaleńców bluesem zakręconych

Dlatego i w tym roku poszukujemy ludzi, którzy zechcą wesprzeć materialnie organizację Bies Czad Bluesa. Te pieniądze zostaną przeznaczone na scenę, nagłośnienie, noclegi i gaże dla muzyków.

Wierzymy, że gdzieś tam po drugiej stronie monitora są ludzie, którzy chcą pomóc, albo znają kogoś kto mógłby pomóc.  Dla nas liczy się każda złotówka, ale również każda dobra rada.

Jeżeli Twoja firma lub Ty jesteś fanem dobrej muzyki i Bieszczadów, jeżeli podoba się Wam, to co robimy i chcecie, aby Wasze logo znalazło się:
– na plakatach i ulotkach
– na głównej stronie internetowej Bies Czad Bluesa
– w publikacjach internetowych
wesprzyj naszą działalność (skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów).

Z góry dziękując za zrozumienie oraz wsparcie, zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby Bies Czad Blues dzięki Waszej  pomocy  był nadal nietuzinkowym i ważnym  wydarzeniem artystycznym i towarzyskim. Bo dla muzyki i ludzi on jest…

Wpłaty prosimy kierować na rachunek:

Fundacja Bies Czad Blues w Cisnej (KRS 0001101334)

Nr konta bankowego: PKO BP SA 86 1020 2980 0000 2902 0161 1664

Z dopiskiem:  “Darowizna na cele statutowe”

Osoba do kontaktu: Ela Kobus ( tel. 505 318 588 )

bies_czad_blues_2016_wspieraj_600

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.