Książka o winylach – Tomasz “Pan Winyl” Olszewski

Historia płyty winylowej od pierwszych wynalazków z XVI wieku po dziś. Od studia nagrań do kolekcji, od igły po głośniki, od małego sklepu z winylami po tłocznię winyli. Opowiada Pan Winyl.
Ponad 400 stron o winylach – zdjęcia ciekawostki, anegdoty, niezwykłe postacie oraz historia Pana Winyla od kolekcji do tłoczni płyt!

Szczegóły: Spis treści ; Przeczytaj fragment książki ; Zamów teraz ; Często zadawane pytania

Jedyna taka książka w świecie!
To książka, która jest kwintesencją tego co w życiu z winylami najważniejsze i najpiękniejsze. Historie, porady, ciekawostki, fakty i obalanie mitów. Wspaniali goście i bardzo ciekawe rozmowy. Ponad dekadę doświadczenia na rynku muzycznym! Pan Winyl zaczynał jako sprzedawca płyt winylowych w UK, poznał dokładnie rynek płyt winylowych w Anglii a potem w Polsce, jego doświadczenie obejmuje nie tylko płyty winylowe, ale też ich powstawanie. Pan Winyl założył i prowadził dwa wydawnictwa muzyczne, agencję muzyczną, agencję PR i marketing dla branży muzycznej, pracował z kilkudziesięcioma artystami z Polski i zagranicy. A dziś jest prezesem spółki PolVinyl, która tłoczy płyty winylowe.
Ten czas obfitował w wydarzenia ekscytujące jak i dramatyczne, przewinęło się mnóstwo ludzi, tysiące rozmów o płytach, o muzyce, biznesie i życiu.
To książka, która jest kwintesencją tego co w życiu z winylami najważniejsze i najpiękniejsze. Historie, porady, ciekawostki, fakty i obalanie mitów. Wspaniali goście i bardzo ciekawe rozmowy.

Pan Winyl
Pozwól, że się przedstawię: jestem Tomasz Olszewski (1978), Pan Winyl – winylowy influencer, twórca koncepcji analogowego stylu życia. Pasjonat od wielu lat związany z branżą muzyczną ze względu na płyty winylowe, od których wszystko się zaczęło. W 2009 roku otworzyłem swój pierwszy sklep z winylami. Przez następne dziewięć lat byłem sprzedawcą i influencerem winylowym. Założyłem dwie największe grupy FB skupiające się na miłośnikach winyli. W tym samym czasie otworzyłem wydawnictwo muzyczne. Pracowałem jako manager artystów, dbałem o ich PR, promocję w mediach społecznościowych oraz rozwój produktu muzycznego. Zajmuję się rozwojem rynku muzycznego łącząc świat tradycyjnych technologii tłoczenia winyli z nowoczesnymi rozwiązaniami jakie daje blockchain i tokenizacją. Jestem prezesem firmy PolVinyl, tłoczni płyt winylowych i mennicy NFT.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.