Jan Gałach Band – relacja z Piwnicy u Artystów

14 września 2012 roku zespół Jan Gałach Band wystąpił w Klubie Muzycznym Piwnica u Artystów w Skierniewicach, a TV Skierniewice przeprowadziła wideo i fotorelację z koncertu. Oglądając materiał wideo (ponad 20 minut) będziecie mieli okazję wysłuchać wywiadu z Karoliną Cygonek i Jankiem Gałachem, gdzie pada również pytanie o płytę, którą zespół planuje wydać.

Przedstawiamy materiał udostępniony na stronie internetowej TV Skierniewice.

“JAN GAŁACH BAND w Piwnicy (Skierniewice: 14.09.2012)

W Art de Grand w piątek 14 września zapanował wyjątkowy, bluesowo-jazzowo-rockowy klimat. Na scenie klubu zagościł Jan Gałach Band. Jan Gałach, założyciel grupy, to ceniony skrzypek i wszechstronny muzyk. Skompletował zespół, z którym planuje niebawem wydać płytę. Przedsmak tego, co nas czeka usłyszeliśmy w Piwnicy.

Grupa słynie z charakterystycznego stylu gry, zaś całości dopełnia energetyczny głos Karoliny Cygonek. Ambitna muzyka, nad którą wypada chwilę się zastanowić, mocny wokal i wirtuozeria instrumentalistów, a do tego bardzo serdeczny i otwarty stosunek do ludzi, całość urzekła publiczność.

Janek bardzo otwarcie porozmawiał z nami po koncercie, chociaż tak naprawdę najlepiej nam się gadało po wyłączeniu świateł i kamery na poduchach w Grandzie. Ale tego nie zobaczycie.

Zapraszamy za to na rozmowę z Karoliną i Jankiem i sporą dawkę dobrej muzyki.”

FOTO: TV Skierniewice

Źródło i materiały: TV Skierniewice

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.