Imielin Blues Festival 2018 – konkurs

Rusza rekrutacja wykonawców, chętnych do wzięcia udziału w konkursowej części tegorocznej edycji Imielin Blues Festival. Na zgłoszenia zespołów lub solistów, organizatorzy czekają do 10 listopada. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne oraz pamiątkowe statuetki.

Jak mówi regulamin festiwalu:  Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wysłanie zgłoszenia  wraz z dwoma nagranymi utworami, które będą materiałem dla komisji kwalifikacyjnej. W konkursie mogą wziąć udział tylko zespoły nieprofesjonalne, czyli takie, które nie mają podpisanego kontraktu z żadnym impresariatem i wytwórnią płytową. Spośród nadesłanych materiałów jurorzy wybiorą najciekawsze propozycje, które zostaną zakwalifikowane do II etapu konkursu.

II etap odbędzie się w sobotę 18 listopada 2017 roku w Domu Kultury „Sokolnia”   w Imielinie. Początek przesłuchań w samo południe o godz. 12:00. Czas prezentacji „live” nie może przekroczyć 15 minut. Ogłoszenie wyników nastąpi około godz. 16:30.  Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody pieniężne, pamiątkowe dyplomy i statuetki. Ponadto mogą liczyć na krótki występ podczas koncertu wieńczącego pierwszy dzień festiwalu – 18 listopada o godz.18.00.
regulamin

karta zgłoszenia

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.