Fabryka Harmonijki – Przegląd Harmonijkarzy 2021

FABRYKA HARMONIJKI, to dzień z harmonijką ustną.

27 sierpnia 2021 impreza odbędzie się w przepięknych wnętrzach i plenerze Fabryki Lloyda.
Drodzy harmonijkarze, zapraszamy Was też na przesłuchanie! Przegląd odbędzie się 27 sierpnia w Fabryce Lloyda w Bydgoszczy o godz. 11. Gościem specjalnym i członkiem jury będzie jeden z najlepszych polskich harmonijkarzy – Michał Kielak. Pokażcie nam swoje umiejętności! I pamiętajcie, do występu podchodzimy bez stresu i z humorem 😉
Występ może byś solo, z własnym akompaniatorem lub z podkładem muzycznym dostarczonym na pendrive.

g. 11-13 – Konkurs umiejętności gry na harmonijce ustnej
g. 13:30 – OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU!
g. 14-15 – Prezentacja harmonijek Easttop, pomoc w doborze sprzętu
g. 16:30-18 – Warsztaty i luźne rozmowy o harmonijce prowadzone przez Michała Kielaka
g. 19-20 – Koncert zespołu „Bydgoscy Bluesmani”
g. 20:30-22:00 – Koncert zespołu „Pokój Numer 3”*

Nagrody ufundowała firma Easttop.1 miejsce – zestaw 7 harmonijek Easttop Shonrry (C, D E F G A Bb), 12 kanałowa harmonijka chromatyczna i T-Shirt. 2 miejsce – zestaw 6 harmonijek Easttop Shonrry (C, D, E, F, G, A), 10 kanałowa harmonijka chromatyczna i T-Shirt. 3 miejsce – zestaw 3 harmonijek Easttop Shonrry (C, D, A) i T-Shirt.————————————————————————————————————————————

REGULAMIN PRZEGLĄDU
1. Cel Przeglądu:
• Popularyzacja harmonijki ustnej
• Podnoszenie poziomu prezentacji artystycznych.
• Wymiana doświadczeń na polu wykonawstwa artystycznego.
• Rozwijanie uzdolnień muzycznych.
• Promowanie artystów
2. Organizatorzy:
• Fabryka Lloyda
• KoncertArt Michał Kielak
• Easttop
4. Plan przesłuchań konkursowych:
• 27.08.2021r. rozpoczęcie o godz:11.00
• Pomiędzy grupami przesłuchiwanych uczestników planowane są krótkie przerwy umożliwiające przeprowadzenie prób akustycznych przed występem.
5. Zasady uczestnictwa:
• Koszty dojazdu i zakwaterowania pokrywają uczestnicy we własnym zakresie.
• Program prezentacji należy wykonać w całości z pamięci.
• Program przedwstawiany może być a capella, z podkładem muzycznym z pendrive lub z własnym akompaniatorem.
• Kolejność wykonywanych utworów jest dowolna.
• Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymują dyplom uczestnictwa, a laureaci nagrody i wyróżnienia.* osoba biorąca udział w konkursie wyraża zgodę na publikacje swojego wizerunku w prasie i wszelkich materiałach opisujących dane wydarzenie
6. Uczestnicy konkursu:
• każda osoba w wieku powyżej 12 lat, która wyśle zgłoszenie na adres: michal-kielak@wp.pl podając (Imię, Nazwisko, miejsce zamieszkania, e-mail i nr telefonu i spis utworów, które zamierza zaprezentować).
7. Długość występu i repertuar
• Każdy z uczestników ma 15 minut na zaprezentowanie własnych umiejętności
• Repertuar dowolny
• Rodzaj harmonijki dowolny (diatoniczna, chromatyczna, tremolo itd.)
8. Kryteria oceny:
• uczestnicy będą oceniani wg. poziomu techniki, prezentacji na scenie, znajomości materiału, który sami wybrali do prezentacji.
9. Zgłoszenia
• O zakwalifikowaniu uczestnika do konkursu decyduje kolejność zgłoszeń. W nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 sierpnia 2021 roku.
10. Informacje uzupełniające
• Komisja konkursowa tzw. Jury, składa się z powołanych przez organizatora: Michał Kielak (przewodniczący jury), Marek Szymczak (muzyk, ) i Tomek Kamiński (muzyk, właściciel sklepu z harmonijkami) – organizator zastrzega sobie prawo zmiany składu jury.
• Zapytania w sprawie konkursu proszę kierować na adres poczty elektronicznej organizatora: michal-kielak@wp.pl
• Uczestnicy / rodzice / prawni opiekunowie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z zamieszczoną poniżej klauzulą informacyjną.
• Zastrzega się możliwość zmiany godzin przesłuchań i koncertu laureatów z przyczyn organizacyjnych.
KLAUZULA INFORMACYJNA
1. Do przeprowadzenia konkursu niezbędne jest podanie danych osobowych: uczestnika/ów (imię i nazwisko, miejsce pobierania nauki), imię i nazwisko opiekuna/ów, imię i nazwisko nauczyciela oraz ich wizerunek.
2. Administratorem Danych Osobowych jest Fabryka Lloyda
ul. Fordońska 156
85-752 Bydgoszcz
3. Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i promocji konkursu.
4. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest regulamin konkursu – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c)
Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.)5. Ponadto informujemy, że pozyskane dane osobowe przetwarzane będą przez okres przygotowania, realizacji i podsumowania wydarzenia. Dodatkowo Administrator zastrzega, że niektóre dane osobowe będą archiwizowane przez okres dłuższy, celem realizacji obowiązku prawnego wynikającego z aktualnie obowiązującego prawa w szczególności prawa rachunkowego i podatkowego.
6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania – powyższe prawa ograniczać może obowiązek prawny nałożony na Administratora.
7. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie podanych danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
8. Podanie danych osobowych wymagane jest do wysłania zgłoszenia i wzięcia udziału w wydarzeniu. Niepodanie danych będzie jednoznaczne z brakiem możliwości wzięcia udziału w konkursie.
9. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany (w tym w formie profilowania—————————————

Udział w wydarzeniu potwierdził Alojzy Salata, czyli nasz polski Mistrz tuningu i customizacji harmonijek ustnych. Na stoisku u Marka, będzie można uzyskać poradę co można wykonać aby samemu ulepszyć harmonijkę. Uwazam, że to świetna okazja aby porozmawiać z Mistrzem na temat różnic w strojeniu i budowie harmonijki.Kolejnym stoiskiem będzie Harpsound a na nim dzieła Andrzeja Sytego. Będzie można przetestować mikrofony produkowane przez Andrzeja, zaopatrzyć się w kable, przejściówki i efekty z szyldem Harpsound.Sekcje wzmacniaczy uzupełni stoisko Jangier – Amp Tone Masters, czyli polski artysta w dziedzinie lamp, kondensatorów, głośników, pięknie wylakierowanego tweedu, a przede wszystkim najpiękniej brzmiących wzmacniaczy do harmonijki. Będzie możliwość przetestowania kilku modeli pieców. Na 100% będzie kilka egzemplarzy ElChico, czyli topowego pieca z serii „Michał Kielak Exclusive Line”, które za opłata będzie można zabrać do domu.Z obszernym asortymentem pojawi się także najlepszy i największy sklep z harmonijkami w Polsce, czyli „Harmonijka.com”. Na tym stoisku, będzie można zapytać bezpośrednio właściciela o ofertę i oczywiście na miejscu zakupić harmonijki w rewelacyjnych cenach.
*organizator zastrzega sobie możliwość zmian w wydarzeniu! Pokaż mniej

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.