Deep Purple na pożegnalnych koncertach w Polsce

Są jeszcze bilety na koncerty w Łodzi (23.05, Atlas Arena) i w Katowicach (24.05, Spodek).

Bilety w sprzedaży internetowej na: www.shop.metalmind.com.pl; www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.biletin.pl

Legenda rocka, zespół Deep Purple, przyjedzie do Polski w maju 2017, żeby zaprezentować publiczności materiał z nowego krążka “inFinite” i … powiedzieć “do widzenia”.

Trasą “The Long Goodbye Tour” muzycy żegnają się ze sceną, więc będziemy ich w Polsce podziwiać ostatni już raz! Deep Purple wielokrotnie odwiedzali nasz kraj, dając wyjątkowe koncerty i wprawiając w zachwyt licznie zgromadzoną publiczność. Ich ostatnie występy z pewnością będą wielkim i wzruszającym wydarzeniem!

Zespół który został uhonorowany miejscem w Rock n Roll Hall of Fame, ich albumy “In Rock”, “Machine Head” i “Made In Japan” sprawiły, że bilety na koncerty rozchodziły się jak ciepłe bułeczki, a płyty na całym świecie osiągały status najlepiej sprzedających się. Utwór “Smoke On The Water” osiągnął status mega hitu! Deep Purple to żyjąca legenda, inspiracja dla wielu muzyków, zespół kultowy! Miliony sprzedanych płyt i set listy, na których prawie każdy kawałek można określić mianem ‘klasyka’, to najlepsze dowody na to, że Deep Purple są klasą samą w sobie i posiadają niegasnący potencjał.

Zbliżające się koncerty w Polsce to niepowtarzalna okazja, żeby po raz ostatni zobaczyć Deep Purple na żywo!

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.