Dave Matthews Band w Polsce

To będzie bez wątpienia jedno z muzycznych wydarzeń tego roku. Amerykańska grupa Dave Matthews Band przyjedzie do Polski! Koncert odbędzie się 28 października 2015 r. (19:30) w hali ERGO ARENA.

Organizatorem wydarzenia będą: agencja Prestige MJM oraz operator hali ERGO ARENA.

Dave_Matthews_Band_logoDave Matthews Band na światowej scenie muzycznej funkcjonuje od 1991 roku. Grupa została założona przez urodzonego w RPA Dave`a Matthewsa. W ciągu dekady zrobiła prawdziwą furorę. Z małego zespołu koncertującego głównie w salach klubowych, stała się gigantem, który sprzedaje swoje płyty w milionach egzemplarzy i występuje dla tysięcy fanów. Muzyka amerykańskiej formacji to perfekcyjne połączenie jazzu, folku, funku oraz popu.

Więcej o koncercie (LINK) i zespole (LINK) na stronie Prestige MJM.

Bilety z niespodzianką
Warto również podkreślić, że na wszystkich fanów zespołu, którzy zdecydują się na zakup biletu, czeka duża niespodzianka! Każdy z nich będzie mógł pobrać pięć wyjątkowych utworów live w wykonaniu amerykańskiej grupy. W przypadku biletów elektronicznych, odpowiedni link zostanie przesłany drogą mailową wraz z potwierdzeniem zakupu. Link lub QR Code znajdzie się także na wejściówkach przesyłanych pocztą tradycyjną.

BILETY (od 249 zł do 699 zł) – LINK

Dave_Matthews_Band_Poland_2015_2

Źródło: Prestige MJM

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.