Cheap Tobacco na Hard Rock Rising

Zespół Cheap Tobacco (Natalia Kwiatkowska – vocal, guitar, Robert Kakpowski – guitar, Mikołaj Spendel – bass, Adam Partyka – drums) bierze udział w konkursie Hard Rock Rising.

Natalia Kwiatkowska: Pomożecie ? 🙂
Wszyscy, którzy mnie czytają!!! 🙂 Jak w wielu konkursach, także w tym, wiele zależy od tego, czy nas lubicie, a nie, czy podoba się Wam to co robimy 🙂 Jednakowoż CHEAP TOBACCO zwraca się do Was wszystkich z prośbą o pomoc 🙂 Wystarczy wejść na podaną poniżej stronę, polubić ją i ściągnąć naszą piosenkę 🙂 Dziękować 🙂

http://www.facebook.com/hardrockcafekrakow?sk=app_205164529573076&app_data

[audio:Cheap_ Tobacco-Beside.mp3]

Wy decydujecie, który zespół powinien stanąć do globalnej bitwy i reprezentować Kraków. Co więcej, można za darmo ściągnąć piosenki wszystkich artystów. Osiem zespołów, które uzyskają największą liczbę głosów (oraz jeden, który dostanie “dziką kartę”) stanie do walki podczas finałowych koncertów w Hard Rock Cafe Kraków.
Zwycięzca nagrody głównej ma zapewnioną światową trasę koncertową, nagra płytę w wytwórni Hard Rock Records, nakręci teledysk i obdarowany zostanie nowym sprzętem muzycznym o wartości 10,000 dolarów (drugie i trzeci miejsce, to również sprzęt muzyczny).


Cheap Tobacco – Beside – Był Sobie Blues 2012

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.