Bluesonalia 2017

23. Międzynarodowy Festiwal Bluesowy BLUESONALIA w Koninie, organizowany przez Stowarzyszenie inART, odbędzie się w dniach 10-11 listopada w Koninie (Dom Kultury OSKARD, Aleja 1 Maja 7a).

Cena karnetu: 55 zł – Duża Scena (nie ma możliwości zakupu biletów na jeden wybrany dzień festiwalu). Mała scena – wstęp wolny.

Konińskie Bluesonalia są jedną z najstarszych tego typu imprez w województwie wielkopolskim. Powstały w 1995 roku z inicjatywy osób, które w tej chwili są aktywnymi członkami Stowarzyszenia In Art, związanych wcześniej z lokalnym radiem “66” oraz Radiem Konin, środowiskiem muzycznym oraz nauczycielskim. Impreza miała wówczas formę przeglądu wykonawców bluesowych i blues-rockowych.

Program:
10.11.2017
Mała scena, start godz. 18:30 (wstęp wolny)

-LENDA & Muzzy Friends Band – TRIBUTE TO ETTA JAMES

DUŻA SCENA Start, godz. 20.00

-JJ Band
-Sir Waldo Weathers /USA/

Jam session – klub

11.11.2017
Mała scena, start godz. 18:30 (wstęp wolny)

-Hot Water

DUŻA SCENA Start godz 20.30

-Jan Gałach Band

-Chantel McGregor /Wielka Brytania/

Jam session – klub

JAM SESSION
Każdego wieczoru zapraszamy serdecznie na jam session, które będzie się odbywać na małej scenie klubowej po zakończeniu koncertów na scenie dużej. Wśród gości festiwalowego jam session pojawią się między innymi znamienici muzycy, tacy jak: Tymon Tymański, Romek Puchowski, Michał Kielak, Jan Gałach, Paweł Muzzy Mikosz, Marek Idzik.

Karnet dwudniowy 55 zł do kupienia kasa CKiS – Dom Kultury „Oskard” w Koninie ul. Adres: Aleje 1 Maja 7a.

Jeden komentarz

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.