Blues nad Bobrem 2017 – przegląd zespołów

Masz zespół grający bluesa lub blues-rocka? Chcesz zaistnieć na polskiej scenie bluesowej? Zgłoś się do kolejnej edycji Przeglądu Zespołów Bluesowych im. Tadeusza Nalepy.

W tym roku Przegląd odbędzie się w sobotę, 12 sierpnia w Teatrze Starym w Bolesławcu. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz poniżej. Wystarczy go wypełnić i wysłać, a na otrzymany w odpowiedzi adres e-mail wysłać trzy utwory demo. Nie czekaj. Dołącz do najlepszych. Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 15 lipca! Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w regulaminie Przeglądu dostępnym do pobrania poniżej. Masz pytania? Napisz do nas na adres: k.rojewski@funmedia.pl

Przegląd od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem zespołów. Od 2007 roku nosi imię Tadeusza Nalepy, ojca polskiego bluesa. Jest to jedyny konkurs, w którym obowiązkowe jest wykonanie utworu z repertuaru Tadeusza Nalepy. Laureatami Przeglądu były m.in. zespoły J.J. Band, The Twisters, Tipsy Drivers czy Ścigani, Cheap Tobacco, czy Niebieska Sowa. Laureatami Przeglądu byli również Roman Puchowski i Jacek Siciarek – dziś gwiazdy i wykładowcy warsztatów. W ubiegłym roku zmagania konkursowe wygrał zespół Hot Tamales.

Jury Przeglądu

Zmagania Przeglądowe jak co roku oceniać będzie profesjonalne jury złożone z wykładowców warsztatów.

Regulamin Przeglądu

Przegląd odbywa się według regulaminu.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Nagrody

Zespoły rywalizować będą o nagrody finansowe:

  • Nagroda Główna – 4000 zł
  • Nagroda za najciekawsze wykonanie utworu Tadeusza Nalepy – 2000 zł
  • Nagroda Publiczności – 1000 zł

Ponadto przewidziane są nagrody i wyróżnienia indywidualne.

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.