Blues Express 2019

Blues Express odbędzie się w tym roku w dniach 5-6 lipca. To jedyny w swoim rodzaju festiwal łączący bluesa z koleją. Od ponad dwudziestu lat najważniejszym elementem całego wydarzenia jest przejazd specjalnego pociągu, który ma na celu nie tylko doskonałą zabawę ale przede wszystkim promocję muzyki bluesowej.

Program:

Koncert w Pile
Miejsce: ul. Śródmiejska, Piła
Data: 5 lipca 2019
Godzina: 18:30

Pociąg Blues Express
Miejsce: Dworzec Letni w Poznaniu
Data: 6 lipca 2019
Godzina: 11:00

Koncert finałowy w Zakrzewie
Miejsce: Zakrzewo, nad jez. Proboszczowskim
Data: 6 lipca 2019
Godzina: 19:00

Kup bilet na pociąg specjalny Blues Express 2019:

Koleje Wielkopolskie zapraszają na pokład pociągu, który wyruszy do Zakrzewa z Dworca Letniego w Poznaniu. Odjazd o godzinie 11:04.

Bilety w taryfie specjalnej na pociąg Blues Express są dostępne we wszystkich kasach prowadzących sprzedaż na przejazdy pociągami Kolei Wielkopolskich (tj. kasach KW, POLREGIO, PKP Intercity, Kolei Mazowieckich, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej oraz Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście), poprzez sprzedaż internetową oraz w dniu wyjazdu na pokładzie pociągu (bez dopłaty).

Zachęcamy do najprostszej opcji, czyli zakupu przez Internet . Aby to zrobić wystarczy zalogować się na stronie https://biletywielkopolskie.pl wybrać datę 6 lipca, a następnie wybrać odpowiednią relację.

Aby sprawdzić ceny biletów na pociąg Blues Express pobierz plik: Tabele opłat.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.